Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za wtyczka ?


shogu

Rekomendowane odpowiedzi

Druga wtyczka kolory kabli brązowy/czarno-żółty. Jeśli się znajdzie druga wtyczka, to zagadka by się rozwiązała odnośnie braku błędów w sterowniku silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam na klakson. U mnie też wisiała podobna wtyczka i była od brakującego klaksonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, nie znalazłem drugiej wtyczki. Myślisz ze to mogłaby być ta która odpowiada za sterownik silnika ? Autko było na hamowni podłączane na oryginalnym programie i tam wywaliło błąd cewki, wiec myśle ze było wszystko Ok z komunikacja. Jak podłączałem u kumpla na win 7 to vcds czasami się zwieszal ale działał u mnie na win 10 program łączy ale nie da się nic zrobić bo zawiesi się od razu. Przedni zderzak był wymieniany...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO NIE JEST OD KLAKSONU... Schemat mam przed oczami, narozbierałem się tyle aut, że wiem którędy idzie wiązka od klaksonów. Te wtyczki są nie tylko od klaksonu, dla przykładu pompa spryskiwaczy ma taki sam i wiele innych podzespołów. Kolorami, które mi podałeś pasuje mi jedynie ta wtyczka pod pojazd specjalny. Do niczego innego tej wtyczki nie podepnę, a przekopałem wszystkie możliwe pod ten rocznik i oznaczenie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem historie pojazdu, w służbach nigdzie nie jeździł. No nic pojazd jest sprawny i jeździ, po prostu co zajrzę pod spod nie daje mi ona spokoju


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...