Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S3 8L" Red Devil Episode 2"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! :cool:

Od dłuższego czasu bylem posiadaczem A3 1.8T AGU które było moim pierwszym autem i nigdy mnie nie zawiódł.
Co tu opisywać Zacne AGU dobra baza na modyfikacje 5d przed lift tylko dbać i jeździć. Od pewnego czasu jak to wszystkim na forum brakowało mocy i zastanawiałem się czy zmodyfikować auto albo, wymiana na inny model. Było to moje 1 auto wiec bardzo się do niego przywiązałem i ciężko było podjąć decyzje.


"]PSEIHB5.jpg

"]TsclB3O.jpg

"]Wpg41T5.jpg

"]M8f8I5f.jpg

Podjąłem decyzje i poszukiwania się zaczęły pomiędzy A3 8P, S3 8l i A4 B7. Szukałem coś po forach ale, temat był ciężki.
Później wpadłem na pomysł żeby sprowadzić auto na zamówienie z Niemiec , Holandii.
Po rozmowie z osobami co robią to na co dzień podliczając koszta wychodziła to całkiem duża kwota. Głowie mętlik się zrobił gdyż jedni mówili nie kupuj auta w Polsce tylko sprowadź.

Po kilku miesiącach/tygodniach poszukiwań pisze do mnie Lukk ze jest S3 8l na seel od Architekta.
" I tu wielkie podziękowania dla Lukk-a :thumbright: "
Znane mi trochę auto z forum i parę informacji od Łukasza oraz szybka akcja ustawienia na oględziny i weryfikacja stanu auta.

 

Auto zakupione! Uśmiech z gęby nie schodzi bo, było moim marzeniem mieć eSke i w takim kolorze!

Model - Audi S3 8L
Rok produkcji - 2002r
Silnik - 1.8t BAM
Moc - 262hp / 367NM wykres z 2009r
Przebieg - 160 000
Wyposażenie: BOSE, Xenony, Quattro, grzane fotele itp

Zrobione u poprzedniego właściciela:
przegląd przy 150kkm:
-Wymienione zostały wszystkie filtry i płyny, skrzynia i haldex
-Komplet nowych cewek
-nowe kolo zamachowe Fidanza i kompletne sprzęgło Sachs
-Łączniki stabilizatora i końcówki drążków

Plany:
- utrzymanie stanu mechanicznego
- lekka poprawa stanu wizualnego ( jest parę pierdółek do zrobienia które wrzucając mi się w oczy )
- wybranie się na hamownie i sprawdzenie ile ubyło


Zdjęcie:
"Zdjęcia podwędziłem od Architekta wiec mam nadzieje ze się nie obrazi :) "
Zdjęcia Autorstwa Hokus Pokus
"]S3_zpstmw4kpbz.jpg[/URL]

"]DSC01428_zpsnvrnozmw.jpg[/URL]

"]DSC01435_zpsmvweuysv.jpg[/URL]

"]DSC01445_zpsphhnnths.jpg[/URL]

"]DSC01502_zpsitrtzfts.jpg[/URL]


 

Edytowane przez Theooo
a

Opublikowano

Witaj, 

Cacko i jeszcze w czerwieni!

Wrzucaj relacje z modów/prac.

Gratulacje b. ładnego okazu!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki! Później wstawię jeszcze parę zdjęć z sesji zimowej i letniej :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piękna sztuka! Gratulacje :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Furka znana z fb. :thumbup1:

Opublikowano

Ładna esa. Zdjątka zdublowane tylko pokasuj.. bo wszystkie są razy dwa wrzucone

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Fajna S3 i jeszcze ten kolor :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki! I już poprawiłem zdjęcia :) Jeszcze mam parę zdjęć z ostatnie sesji

I zapraszam do polubienie FP: https://www.facebook.com/redevils38l/

 

 

2E5GU8T.jpg

ZdO0u2V.jpg

czdi3Ls.jpg

c1f1rhx.jpg

Edytowane przez Theooo
aaa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet lato 2017r. :)
Rozmyślań sprzedaż felgi lub zamianę OZ lub jakieś s-line 9 ramienne!

a78259c7a140fddbba5654672c10f43b.jpg165e3c2912b6fe813a3dc1b6faf60e2e.jpgcfd55460273b270742b7c2f35c0f2535.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Theooo

Opublikowano

Witaj!

Jakiego rozmiaru kół szukasz i z jakim ET?

Może coś z nowej A3/S3/RS3?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

Witaj!

Jakiego rozmiaru kół szukasz i z jakim ET?

Może coś z nowej A3/S3/RS3?

Pozdrawiam

Sprawdz PW:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Furka Petarda, te S-ki mają coś w sobie. Gratki takiej sztuki :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Piękne 8L, obydwie ? w tej niebieskiej koło świetnie pasuje, co za felga? chyba z BMW? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.