Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zaparowane szyby


joonathan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odwiedziłem już 3 warsztaty specjalizujące się w obsłudze klimatyzacji i nadal mam zaparowane szyby. Jedyny ratunek to umycie ich wewnątrz - na tydzień jest ok - potem znowu para, która nie schodzi, ani przy włączonej klimie ani przy samym ogrzewaniu.

Klapki zrestartowane, działają według komputera prawidłowo, odpływy klimatyzacji drożne, klima chłodzi, grzeje, filtr kabinowy zmieniony dwa razy na nowy (w ciągu trzech miesięcy - dlatego, że poprzednim razem szyby parowały od węglowego filtra - nie puszczał powietrza do kabiny) komputer nie pokazuje błędów, płyn chłodniczy nie ubywa, nie śmierdzi w kabinie od klimy, klima nabita i odgrzybiona, deska rozdzielcza została rozebrana i uszczelniona - wszędzie nawet tam gdzie nie trzeba ;-) na zapas

 

Co jeszcze może się dziać, że szyby nie chcą odparować? Aha - wnętrze suche, woziłem miesiąc czasu i worek z solą i domowy skraplacz wilgoci - ani śladu wody... a szyby zaparowane jak ta lala. Co to może być? ratunku

 

PS. Pod dywanikami suchutko. Jeźdżę 90% sam więc nie ma komu nanieść wilgoci na butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chociaż znacie jakiś warsztat w okolicach Warszawy, który podejmie się próby naprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2017 o 13:47, mortek1986 napisał:

ja załozyłem ate jestem bardzo zadowolony

wiesz co ja warsztatu nie znam (bo nie jestem z wwa) ale może Ci to pomoże: miałem kiedyś podobną sytuacje i było to spowodowane przerwaną uszczelką od drzwi plus złym ustawieniem drzwi(byl przelot i w czasie jazdy bylo odczuwalne powietrze oraz 'gwizd') i co nie zachodzilem do auta to szyby byly zaparowane(nawet mroz od srodka lapał). Wymiana uszczelki pomogła w moim przypadku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...