Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedno jest pewne... BDH jest za***iste :decayed:

ile ich jest na forum?3?

Trzeniu

AndyN

Wentyl

ktoś jeszcze?

Opublikowano

Cor72z

:wink4:

Opublikowano

jedno jest pewne... BDH jest za***iste :decayed:

ile ich jest na forum?3?

Trzeniu

AndyN

Wentyl

ktoś jeszcze?

bardzo łatwo je kupić :mysli: tak za 50tyś.zł :gwizdanie:
Opublikowano

pewnie jakby poszukać to znalazłbyś tak i za 40 jak i za 60 :naughty:

Opublikowano

jedno jest pewne... BDH jest za***iste :decayed:

ile ich jest na forum?3?

Trzeniu

AndyN

Wentyl

ktoś jeszcze?

Skromniś :decayed::tongue4:

Na pierwszym miejscu się wymienił :polew:

Opublikowano

jedno jest pewne... BDH jest za***iste :decayed:

ile ich jest na forum?3?

Trzeniu

AndyN

Wentyl

ktoś jeszcze?

Skromniś :decayed::tongue4:

Na pierwszym miejscu się wymienił :polew:

no co? :gwizdanie: od najszybszego ... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jedno jest pewne... BDH jest za***iste :decayed:

ile ich jest na forum?3?

Trzeniu

AndyN

Wentyl

ktoś jeszcze?

Skromniś :decayed::tongue4:

Na pierwszym miejscu się wymienił :polew:

no co? :gwizdanie: od najszybszego ... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a masz pewnosć że od najszybszego :polew: :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 06:26_________________________________________________

jedno jest pewne... BDH jest za***iste :decayed:

ile ich jest na forum?3?

Trzeniu

AndyN

Wentyl

ktoś jeszcze?

masz racje BDH jest nie dość że za***iste,pięknie pracuje ten dżwięk ,a przy tym jak za***rdala a jak będzie za***rdalac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

masz racje BDH jest nie dość że za***iste,pięknie pracuje ten dżwięk ,a przy tym jak za***rdala a jak będzie za***rdalac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:

A tak na serio - czy ja wiem? :mysli:

Sama seria jest mocna - 179 KM. Jeśli uda podciągnąć do, powiedzmy, ok. 200 KM to będzie to przyrost rzędu 10%.

Chip będzie o tyle odczuwalny w codziennej eksploatacji, że zmieniona będzie krzywa przebiegu momentu obrotowego, auto będzie elastyczniejsze przy niższych obrotach, będzie się lepiej 'zbierać od dołu' (znajdź sobie wykres z hamowni w wątku o mojej A4).

Przyrost nie jest tak odczuwalny jak w przypadku R4, które ze 130 KM dostają, powiedzmy, 170 KM. I dopiero wtedy te paździochy zaczynają jako tako jechać :laghing2:

Przekroczenie 200KM w V6 to już modyfikacje mechaniczne. I nie widziałem jeszcze dłubniętego mechanicznie V6.

Jak do tej pory spotykałem się jedynie ze spekulacjami jaki to V6 ma potencjał, 'a te nowsze V6 to już w ogóle'. Bez wykresów z dobrej hamowni.

O tuningu jest trochę informacji w dziale o chiptuningu. Mocno to rozrzucone to wątkach, musisz poszukać. Szukaj postów Rogalloti'ego

EOT bo to nie ten dział, już wystarczający bałagan w tym wątku zrobiliśmy.

Opublikowano

ptyanko kupiłes tu czy za granica jak i ile dałes z ciekawosci pytam bo takie wozidełko tez chodzi mi po głowie :mysli:

Opublikowano

Szkoda, ze uszkodzony...

Opublikowano

Szkoda, ze uszkodzony...

Racja ale z drugiej strony nie ma dużo roboty przy tym :)

Opublikowano

Panie Wentyl... czekamy na dzerzak i na nowe kola chyba co?:D kiedy 19" wskoczy?:D

Opublikowano
  • Autor

no panie topor 19 przewidziana jak znajde troszku kasy i odpowiedni model,ale jak znam życie to raczej niedługo :mysli: :mysli: :wallbash::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no panie topor 19 przewidziana jak znajde troszku kasy i odpowiedni model,ale jak znam życie to raczej niedługo :mysli: :mysli: :wallbash::good:

no forumowego avanta na 19 jeszcze nie widziałem , będzie GIT :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no miały być 19 ,ale z przyczyn naturalnych będą 18 na 8 cali :mysli: :mysli: :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 12:44_________________________________________________a oto mała przymiarka e420493db41b2e6fmed.jpg 876438f145fca887med.jpg jeszcze tylko zawias -35mm i chyba bedzie git oponki 235/40 r18

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No, no, no zapowiada się bardzo ładnie.... :) czekamy na resztę modów :good:

Opublikowano

Na żywo kox a na 18" będzie mega kox

Opublikowano

super furka :good: i ten motorek... :naughty: V6 rzadzi :a4fan:

Opublikowano

Zderzak na tył od S4 sam bez przedniego będzie głupio wyglądał . A jak będziesz może zmieniał środek to ja się pisze na Twoje fotele. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.