Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiatrak klimatyzacji


mates08

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm! Małe pytanie. Mam a4 b5 Avant 2001. Czy jak włączam klime to ten dodatkowy elektryczny wentylator na chłodnicy powinien się włączyć? U mnie on się nie włącza. Nabiłem dziś klime i jest lepiej chłodzi, aczkolwiek nie jest to jeszcze mroźne powietrze przy ustawionej temp 18 stopni. Chyba ze na dworzu jeszcze za chłodno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. Czyli muszę szukać jak tak przyczyny nie działającego wiatraka. Czy vag com coś wykarze? Czyli ten wiatrak ma chodzić gdy econ jest wyłączony ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawdziłem vagiem. Wiatrak się nie włącza. bezpiecznik dobry. przekaznik cyka podczas testu vagiem. Klima ogólnie nabita, chłodzi, aczkolwiek nie powala mroźnym powietrzem. Czy przez ten wiatrak klima może słabo chłodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2017 o 19:48, mates08 napisał:

Oki. Czyli muszę szukać jak tak przyczyny nie działającego wiatraka. Czy vag com coś wykarze? Czyli ten wiatrak ma chodzić gdy econ jest wyłączony ? 

Tak, gdy econ jest wyłączony to wentylator powinien chodzić, przyczyną prawdopodobnie jest rezystor pierwszego biegu wentylatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, toyorg napisał:

Tak, gdy econ jest wyłączony to wentylator powinien chodzić, przyczyną prawdopodobnie jest rezystor pierwszego biegu wentylatora.

A gdzie jest ten rezystor?

A jaki ma wogóle wpływ tego wentylatora na klime? Jak nie chodzi to klima będzie gorzej chłodziła, a jak działa to lepiej? Czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...