Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kapitalny remont silnika 2.0tdi 143km


MATEO1800190

Rekomendowane odpowiedzi

ile może kosztować tzw. kapitalny remont silnika 2.0 tdi 143 km..? i co wchodzi w skład remontu? może ktoś mi to rozpisać wraz z orientacyjnymi kosztami..? 

niebawem (w niedalekiej przyszłości) planuje takowy remont bo audiczka ma teraz 258000km. Narazie nic sie z nia nie dzieje ale chyba lepiej zrobic remont zanim sie cos zacznie dziac... 
taki remont to pewnie nie w kij dmuchał więc kasę trzeba by zacząć odkładać już dziś. Jak ktos ma taki remont za soba to moze mi jakos to nakresli i doradzi. Dzieki i pozdrowionka Grupowicze

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile może kosztować tzw. kapitalny remont silnika 2.0 tdi 143 km..? i co wchodzi w skład remontu? może ktoś mi to rozpisać wraz z orientacyjnymi kosztami..? 

niebawem (w niedalekiej przyszłości) planuje takowy remont bo audiczka ma teraz 258000km. Narazie nic sie z nia nie dzieje ale chyba lepiej zrobic remont zanim sie cos zacznie dziac... 
taki remont to pewnie nie w kij dmuchał więc kasę trzeba by zacząć odkładać już dziś. Jak ktos ma taki remont za soba to moze mi jakos to nakresli i doradzi. Dzieki i pozdrowionka Grupowicze
[emoji106]
 

Po co zakładać, ze trzeba robić remont, gdy wszystko działa? Widziałem 2.0 Tdi mające na budziku po 450-480.000 km i jeżdżą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też taki przebieg i nic się nie powinno dziać z samym silnikiem ,wymień sobie napęd pompy olejowej ,wymiana imbusa na nowy jeśli gniazdo nie jest wyrobione lub przeróbka na lift ,jest dluzszy 23mm i zabiera więcej i się tak nie wyrabia koszt ok 1000zl.
Ew. Jak Ci lekko cyka,najbardziej na zimnym to słychać to możesz dać głowice do regeneracji.
Sam silnik powinien wytrzymać dużo większy przebieg ,mój Przy tym samym przebiegu ba hamowni ma 145.5km więc nic nie stracił

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja jestem świeży. Mam ja trzy dni i chce wiedziec jak najwiecej zeby pozniej mnie nie zaskoczyly jakies naprawy czy koszta ale skoro tak to siadac i jechac narazie bo nic nie stuka nie puka nawet na zimnym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniki spokojnie robią 400 tys km. Po co odkładać na remont skoro silnik działa dobrze? Chyba, że jesteś prepersem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 274 tys i zrobię jeszcze stówkę jak się nic nie będzie działo i dopiero po tym zainteresuje się ewentualnym remontem teraz się nie przejmuje

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...