Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎26‎.‎04‎.‎2017 o 08:33, arturek986 napisał:

Super fura się prezentuje.

Jakie odczucia jeśli chodzi o komfort porównując standardowe zawieszenie do gwintu AP?

jak chodzi o odczucia to myślałem,że będzie gorzej.. jest ok jak na nasze dziurate drogi :) porównując poprzednie auta golfy itp. na gwintach to tu jest rewelka :)

Opublikowano
  • Autor

jeździ się troszkę lepiej niż taką maszyną :D:D

bb16ba7de53efff4med.jpg

Opublikowano

Mega te felgi pasują do tego auta :D Szacun!

Opublikowano
 
245/35 [emoji4] 


Właśnie o to mi chodziło. Dzięki.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

odświeżenie detali :)

malowanie zacisków,zmiana atrap halogenów :wink:

było tak:

89706e4c4d9e030dmed.jpg

jest tak:

1be8c588e239813dmed.jpg

3edd7017d49aae1fmed.jpg

było:

c2d4bbac962cbdf1med.jpg

 jest:

4e41b38017dd6a4bmed.jpg

7b1f43759b55e722med.jpg

 

Opublikowano
Dnia 1.05.2017 o 16:32, TomeK_R napisał:

 

245/35 :) 

Taka guma przy 20'? Ja u siebie przy 20' mam 265/30 :banan: Autko zdecydowanie lepiej wygląda teraz z zawiasem i dobrą felgą!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam !

Kilka nowych zmian w audi :)

Lekko przyciemnione szybki

listwy  progowe s line

emblematy s line na błotnikach :)

 

fd4e633b43fe1848gen.jpg

7cf9a510456df19egen.jpg

718117a1ef9c5c2bgen.jpg

ee84be6882a156d8gen.jpg

ad89e12ff8af145agen.jpg

Edytowane przez TomeK_R

Opublikowano

Jest kox na 20tkach efekt Wow [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Te emblematy S-line sa oryginalne czy z Aliexpress czy cos podobnego?

Opublikowano

Przy tych kołach to tarcze hamulcowe min. Od s4 345x330mm bo te są strasznie malutkie i optycznie znikają.

Gibons z tego co kojarzę miał secik na handel :wink:

Poza tym wszystko zmierza w dobrym kierunku

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Do sedana w B8 nic więcej nie potrzeba oprócz dobrego koła i zawiasu. 

Powiedz mi jakie masz parametry felg? Nic nie przyciera przy załadowaniu? 

Opublikowano

Wygląda świetnie, felgi robią dużą robotę. Ładnie modzisz, tylko nie spiesz się ze wszystkim bo braknie pomysłów na mody :D

Opublikowano

Kiedyś myślałem, że 18" wystarczy do B8, a w momencie jak jeżdżę na 19" to uważam, że dopiero 20" jest :naughty:. To jakaś choroba:kox:

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎29‎.‎05‎.‎2017 o 10:34, D4NTE napisał:

Przy tych kołach to tarcze hamulcowe min. Od s4 345x330mm bo te są strasznie malutkie i optycznie znikają.

Gibons z tego co kojarzę miał secik na handel :wink:

Poza tym wszystko zmierza w dobrym kierunku

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

może jak te hample skończę to pomyśle :)

teraz szukam kompletu foteli s line,ale ciężko coś konkretnego zdobyć :(

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎29‎.‎05‎.‎2017 o 22:17, liquid8p napisał:

Wygląda świetnie, felgi robią dużą robotę. Ładnie modzisz, tylko nie spiesz się ze wszystkim bo braknie pomysłów na mody :D

racja,trzeba zwolnić trochę,bo  się znudzi zaniedługo :):)

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎31‎.‎05‎.‎2017 o 07:57, bodas napisał:

Kiedyś myślałem, że 18" wystarczy do B8, a w momencie jak jeżdżę na 19" to uważam, że dopiero 20" jest :naughty:. To jakaś choroba:kox:

hehe w każdym aucie miałem ten problem i teraz wolałem już zacząć od największych bo zawsze jest apetyt na więcej :D

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎29‎.‎05‎.‎2017 o 12:34, egon47 napisał:

Do sedana w B8 nic więcej nie potrzeba oprócz dobrego koła i zawiasu. 

Powiedz mi jakie masz parametry felg? Nic nie przyciera przy załadowaniu? 

fela 9 cali et 37.. jak jezdze normalnie to nic nie przyciera,ale jak bardzo się gdzieś śpieszę to przyciera mi przód,ale to tylko w jednym miejscu w Nowej Hucie :D

Opublikowano

Felga kozak. Zadowolony jesteś z gwintu AP? twardo jak beton? jak zachowuje sie przy dużej prędkości? nie podskakuje jak ping pong?

 

pozdro

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, crm123 napisał:

Felga kozak. Zadowolony jesteś z gwintu AP? twardo jak beton? jak zachowuje sie przy dużej prędkości? nie podskakuje jak ping pong?

 

pozdro

 

jak chodzi o jazde to jest spoko jestem zadowolony,ale wydaje mi się,że nie jest on zabardzo trwały głownie o amorki chodzi..

Edytowane przez TomeK_R

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam !

Koledzy możecie doradzić,ściagąc oznaczenia z klapy czy nie :) ?

67a705a00a5419e6med.jpg

5ba1026392e9298fmed.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.