Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] nowe fotki , nowe mody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałbym przedstawić wam zdjecia mojej nini, od mojego ostatniego postu minął prawie rok ( brak czasu) i cosik sie pozmieniało .A mianowicie przybyło parę kuni za sprawą chłopaków z VTG (wykres pokazał ich 190 i 260 niutków ) zmienione są też ślipka na taiwańskie odpowiedniki :polew: zarówno z przodu jak i z tylu. We wnętrzu bije po oczach kur....o praktyczna całkowicie biała skóra :wink4: z czarnymi wentylowanymi środkami (boczki oraz mieszek również białe). Jest jeszcze trochę detali ale popatrzcie sami ....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89a8600e90c83e06.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6297566778c4287c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d68a348471b691a8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9da7ce3141e087ff.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1234f9e21cf4c0cb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d443462c7ae91cd5.html

Opublikowano

Możesz zrobić foty autka w dzień? :rolleyes:

Niektórym nie spodobają się te lampy przednie, ale skoro Ty takie chciałeś i Tobie się podobają to ok :decayed:

Lampy tył super :good: Skórka we wnętrzu, też spoko, pokaż jak to w dzień wygląda :cool1:

Ogólnie spoko furka :good: Zmiany konkret, ale czy wszystkie super idealne :gwizdanie: Gdyby nie te lampki przód... :przebiegly:

Opublikowano

Te lampy na przód co włozyłeś to porażka straszna :no::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Te lampy na przód co włozyłeś to porażka straszna :no::thumbdown:

mnie sie tam widzą , gdyby moja niunia byla seryjnie wyposażona w ksenony nigdy bym sie nie zdecydował na taka zmiane. takie zwyklaki nie pasowaly mi do ogolnego wizerunku auta , pozatym te lampki naprawde daja rade w połaczeniu z dobrymi zarowkami , w dzien wygladaja jak po liftowe a te postojowki ... no coz wies tanczy mazowsze spiewa ale ogolnie fajny bajer.

Ale spoko , grilla od b7 nie planuje heheh :polew: acha jutro fotki za dnia i wykresik z hamowni

Opublikowano

Spoko lampki z tyłu :good: I mówiąc szczerze to ten bajer na przednich lampkach w pewnym stopniu mi się podoba! (i wiem że zaraz ktoś po mnie pojedzie :przebiegly: a więc śmiało) Opisz jak to zrobiłeś?? To znaczy gdzie te diody można nabyć i jaki jest sposób ich zamocowania??

Opublikowano

To znaczy gdzie te diody można nabyć i jaki jest sposób ich zamocowania??

Tych ledów do przodu nie kupuje się osobno..., to są całe lampy :gwizdanie:

Opublikowano

furka spoko, ładne lampki tylne (też takie mam), ładny środeczek :good:

Opublikowano

ładniusua, tylko fotki w dzień by się przydały

ładne lampy z tyłu :slina:

Opublikowano

all byloby ok gdyby nie ten przod.... :wallbash:

Opublikowano

Srodek bardzo mi się podoba, zewnętrznie tył lampy i przód ,to nie mój gust, ale ważne , że Tobie się podoba.

Opublikowano

Ladny srodeczek :slina:,nie zastanawiales sie nad siedzeniami -skora/alkantara lub skora/welur .Ja zamierzam robic idealne jak twoje tylko jakos pod tylek skorka mi pochodzi wiec zrobie jak napisalem wczesniej.Jakie koszta takiej tapicerki? Ogolnie ladna :a4fan: o przednich lampach nie wspomne bo to rzecz gustu , zreszta sie koledzy juz wypowiedzieli :cool1:

Opublikowano

fajniej było gdy by przednie reflektory miały oryginalne soczewkowe jak z rocznika 99r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.