Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czy mogę założyć używane przeguby ?


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów...

Po zakupie mjej a4 zauwazyłem ze ma lekko popękane gumy te na przegubach wiec je wymieniłem.W srodku było juz troche syfu ale wyczysciłem w ropie i załozyłem nowe osłony i smar.Po chwili zaczeły mi strzelac.... Wczesniej była cisza. I teraz czy mozna kupic i czy sie wogóle oplaca kupic uzywane przeguby np od jakiegos rozbitka ??? Oczywiscie szukałbym takich zeby gumy były ok i srodek czysty.Czy one wytrzymaja wtedy długo?Mam znajomego na szrocie takze cos bysmy wybrali po pieniądzach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszystko mozna zrobić ale w tym przypadku nie mozesz mieć pewności ze wytrzymają one długo, moze ktoś zrobił taki sam zabieg jak ty czyli wszystko ładnie wymył i naładował nowego smaru :naughty:

Tak więc mozesz to zrobić ale osobiście tego odradzam :no:

Lepiej zainwestować i mieć pewność ze przez długi czas nie bedzie z przegubami problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt nie jest aż tak wielki,więc ja bym nie zakładał używki bo tak jak pisze Pawłowski nie wiesz na co trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem błąd bo założyłem nowy tani przegub wytrzymał dwa dni ,zrobiłem reklamację dali mi nowy założyłem,dwa dni i znowu chrobocze,teraz wiem jaki ma być.Używany odpada ,bo nie wiadomo jak długo leżał i w jakim stanie jest,masz 50% szans ,że będzie sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt nie jest aż tak wielki,więc ja bym nie zakładał używki bo tak jak pisze Pawłowski nie wiesz na co trafisz

Pawłowski :polew: :polew: dobre, tak jeszcze mnie nikt nie nazwał :> zdecydowanie wole Pawlo ale to mnie rozłozyło na łopatki, Pawłowski ja pierdo** :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem błąd bo założyłem nowy tani przegub wytrzymał dwa dni ,zrobiłem reklamację dali mi nowy założyłem,dwa dni i znowu chrobocze,teraz wiem jaki ma być.Używany odpada ,bo nie wiadomo jak długo leżał i w jakim stanie jest,masz 50% szans ,że będzie sprawny.

jakiej firmy kupiles ten przegub, ze rozlecial sie po dwoch dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem błąd bo założyłem nowy tani przegub wytrzymał dwa dni ,zrobiłem reklamację dali mi nowy założyłem,dwa dni i znowu chrobocze,teraz wiem jaki ma być.Używany odpada ,bo nie wiadomo jak długo leżał i w jakim stanie jest,masz 50% szans ,że będzie sprawny.

No cóż, ja kiedyś kupiłem nowy przegubu do Passata.. I co się okazało?.. Był gorszy niż mój stary, na dzień dobry strzelał :wallbash:.. Oddałem na reklamacje, kase oddali :).. A ja kupiłem całą uzywaną półoś w cenie nowego przegubu :>.. I wszystko było Ok :wink4:.. A przegub to był Spidan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...