Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegary z Fis-em

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeglądałem forum,ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytania.Posiadam audi a4 1.9 tdi z 97,mam zwykłe zegary 4 szt i wyswietlacz temeratury.Mam do kupienia zegary z audi 1.9 tdi z fis-em i dodatkowymi wskaznikami nr 8D0 919 033B.Czy jest możliwa adaptacja ich u mnie i co trzeba było by przerabiac.

Opublikowano

Trzeba tylko Immobilizer zgrać z samochodem i dopisać kluczyki.

No oczywiście jeśli te nowe zegary są z tego samego rocznika.

Jeśli będą z innego rocznika, to może być problem z powodu innego typu Immobilizera.

No i oczywiście, czy wtyczki są identyczne.

Opublikowano
Mam do kupienia zegary z audi 1.9 tdi z fis-em i dodatkowymi wskaznikami nr 8D0 919 033B

To fis z 1995, w 1997 (rok modelowy) chyba był jeszcze ten sam immo, no ale głowy nie dam

Opublikowano

Zdaje sie że te samo immo. Ale to nie wszystko bo do wykorzystania FISa potrzeba ci jeszcze manetki same zegary nic nie dają.

Opublikowano

a zegray i manetki wystracza,czy do zegarów musi byc jakies kod pin?

Opublikowano
a zegray i manetki wystracza,czy do zegarów musi byc jakies kod pin?

Jak masz immobilizer w osobnym module i łączysz się z nim VAG-iem przez adres 25 to nic więcej nie potrzebujesz.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

A jak wygląda sprawa adaptacji licznika (z FIS) autaka z 99r. zegary bez FIS tylko wyświetlacz temp. czy też potrzebny mi bedzie PIN. Jeżeli tak to skąd go wziąć??

Opublikowano

RAV UZUPEŁNIJ PROFIL, PROSZĘ

Opublikowano

witam,ja mam podobny problem mam A4 1.8 ADR 1996 rok w automacie przerobione z anglika tj.po przekładce kupiłem wiele części właśnie do przekładki z 1999 roku sporo dopasowałem i działa dobrze został mi licznik z pełnym fisem a stary nie ma fis jak myślicie zadziała??? proszę o podpowiedzi z góry dziekuję.

Opublikowano

witam,ja mam podobny problem mam A4 1.8 ADR 1996 rok w automacie przerobione z anglika tj.po przekładce kupiłem wiele części właśnie do przekładki z 1999 roku sporo dopasowałem i działa dobrze został mi licznik z pełnym fisem a stary nie ma fis jak myślicie zadziała??? proszę o podpowiedzi z góry dziekuję.

Jesteś już trochę na forum i nie nauczyłeś się szukać?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10354.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.