Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

W końcu przyszedł czas, aby przedstawić  moje "cztery pierścienie ":D

Po 5 letniej przygodzie z Oplem Astrą gtc (1.9CDTI 185ps 404Nm )stałem się szczęśliwym posiadaczem  "pięknej i bestii ":D a mianowicie Audi A4 B8 Avant Quattro  177ps S-line Competition  w kolorze Misanorot Perleffekt w pakiecie Audi Schwarz Exclusive.

KONKRETY:

Rok produkcji  2013

Silnik 2.0tdi 177ps CGLC

Napęd Quatto:banan:

Skrzynia manual -6

Kolor  L3ZM Misanorot Perleffekt

S-line Competition

Siedzenia  sportowe  z wytłoczeniem S-line

Ścięta 3- ramienna multifunkcyjna  kierwnica S-line

Czarna podsufitka S-line

Pikowana skórzana gałka zmiany biegów S-line

Listwy progowe S-line

Zawieszenie  S-line 1bv

Pakiet Audi schwarz exclusive

System start/stop

Audi Hold Assist (AHA)

System Kontroli  ciśnienia opon na MMI (TPMS/RKA)

Pakiet oświetlenia przestrzeni nóg przód i tył QQ1

MMI 3G bassic

Audi Sound System

Aux w podłokietniku

Gniazdo 12v X4

Kolorowy Fis

Bluetooth

Servotronic

Tempomat

Climatronic

Podgrzewane fotele

Elektryczne szyby

Elektryczne  i podgrzewane lusterka

Podłokietnik przód +tył

Lampy przód: Bixenon

Lampy tył :neon

Fabryczne przyciemnione szyby

Alufelgi  Audi 19/35/255

PLANY:

alufelga czarna zima 17/50/225 zrobione

Odblokowanie testu zegarów    zrobione

Wyłącznie ostrzezenia  o nie zapietch pasach  zrobione

Zaciski w kolorze czerwonym  zrobione

Kompletny wydech wraz z dyfuzorem od S4 B8/ 3.0TDI

 

 

 

 Mała aktualizacja :

 

 

zdjecie pro.m1.jpeg

 

przad.s.m.jpeg

skosk.d.m.jpeg

skos.m.s.jpeg

 

Obecnie :

image2.jpeg

 

Edytowane przez Pomor_
aktualizacja zdjęć

Opublikowano

W tym kolorze wygląda za***iście agresywnie. Ogolnie już teraz całość robi robotę. 

Opublikowano

Ładne autko i fajny wypasik :naughty:

Opublikowano

Kupiles w takim stanie czy cos modziles juz? Graty zakupu :) Zakebi*ty kolor! Marzy mi sie takie b8 w takiej kolorystyce i wypasie :fap: :naughty: Bezawaryjnosci! I dbak o ten piekny kolorek :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, muunv napisał:

Kupiles w takim stanie czy cos modziles juz? Graty zakupu :) Zakebi*ty kolor! Marzy mi sie takie b8 w takiej kolorystyce i wypasie :fap: :naughty: Bezawaryjnosci! I dbak o ten piekny kolorek :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupiłem już w takim stanie, jedynie małe drobne mody wprowadziłem. Ogólnie w głowie cały czas był plan na zakup czarnej w pakiecie chrom ,ale gdy ujrzałem na żywo ten kolor w połączeniu z pakietem czerni  to się po prostu  zakochałem :D , chwila namysłu i była kupiona.

Opublikowano
Kupiłem już w takim stanie, jedynie małe drobne mody wprowadziłem. Ogólnie w głowie cały czas był plan na zakup czarnej w pakiecie chrom ,ale gdy ujrzałem na żywo ten kolor w połączeniu z pakietem czerni  to się po prostu  zakochałem [emoji3] , chwila namysłu i była kupiona.



W cale sie nie dziwie, ze sie zakochales. Bo ja sam juz sie w niej podkoc**je ^^ Nie bylo sie nad czym zastanawiac, jesli wszystko z nia bylo w porzadku ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.04.2017 o 18:06, muunv napisał(a):

 

 

 

 


W cale sie nie dziwie, ze sie zakochales. Bo ja sam juz sie w niej podkoc**je ^^ Nie bylo sie nad czym zastanawiac, jesli wszystko z nia bylo w porzadku ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

W głowie chodzą plany aby dołożyć wydech od s4 b8 i dyfuzorem

Edytowane przez Pomor_

Opublikowano

No to niech plany sie przeradza i realizacje ;):good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witaj, 

Piękną i wyjątkową sztukę trafiłeś!

Missano + czerń topowe zestawienie ;D

Dobrze, że jest już s-line wewnętrzny.

Aż się prosi s-line zewnętrzny.

Można dorwać w nie najgorszych cenach.

Ewentualnie przód Competition :D

Pozdrawiam! 

Opublikowano

Zarąbista sztuka :decayed:

Rób jak pisze mój przedmówca ...

Competition + aż się prosi 

Ehh ... co ja bym dał żeby tylko zderzaki, listwy i lotke założyć :kox:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Kolor mega !!!

Aż prosi się o silne na zewnątrz 

 

Opublikowano

Piękna czerwona bestia. Pomyśl nad grillem RS jak u mnie no i wydech albo to s4 albo sline na 2 kominy jak w tfsi ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Auto ładne 

znaczki audi na czarno i bedzie jeszcze lepiej pozdro.

Opublikowano

Witaj, 

Znaczek z przodu jest ok ale z tylnej klapy bym wszystkie usunął :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

 

21 godzin temu, black4 napisał:

Witaj, 

Piękną i wyjątkową sztukę trafiłeś!

Missano + czerń topowe zestawienie ;D

Dobrze, że jest już s-line wewnętrzny.

Aż się prosi s-line zewnętrzny.

Można dorwać w nie najgorszych cenach.

Ewentualnie przód Competition :D

Pozdrawiam! 

 

20 godzin temu, krystian3769 napisał:

Zarąbista sztuka :decayed:

Rób jak pisze mój przedmówca ...

Competition + aż się prosi 

Ehh ... co ja bym dał żeby tylko zderzaki, listwy i lotke założyć :kox:

Competition za***iście wygląda a lotka tylna to kozak w tym pakiecie:) tylko niestety cenowo drożej

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, LukiKRK napisał:

Piękna czerwona bestia. Pomyśl nad grillem RS jak u mnie no i wydech albo to s4 albo sline na 2 kominy jak w tfsi ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

 Grill RS na twojej A4 naprawdę robi ROBOTĘ:oklasky: daj znać na priv jak z jakością i gdzie go zakupiłeś 

Opublikowano
 Grill RS na twojej A4 naprawdę robi ROBOTĘ:oklasky: daj znać na priv jak z jakością i gdzie go zakupiłeś 


Wkleję tutaj żeby było tez dla innych. Kupiłem u tego sprzedawcy:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6776934271
Na innych aukcjach tez to znajdziesz a na Aliexpress jeszcze sporo taniej. Ale ja chciałem mieć możliwość wymiany jakby coś nie pasowało a ten sprzedawca wymienia od ręki jak cos nie pasuje.
Instrukcje montażu masz u mnie w opisie auta. Dopasowanie idealne nic nie odstaje ani nie ma szpar. W komplecie masz czarną blende zakrywajaca srebrny pas przedni. Można go tez pomalowac sprayem na czarno zeby nie przeswitywal. Troche więcej dlubania jest przełożeniem logo oraz z ustawieniem czujników pdc zęby były idealnie prosto i nie robiły fałszywych alarmów. Jednym słowem polecam !

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na chwile obecną doszedł taki mały mod który cieszy oko  (Wieczorami i w nocy)? Projektor led logo s line

IMG_2599.JPG

IMG_2600.JPG

Edytowane przez Pomor_

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

 

Edytowane przez Pomor_
Zmiana mocy

Opublikowano

Na tej hamowni wszystkim wychodzą takie zdrowe serie, ciekawe nie? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.