Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Interfejs OBD2 ELM327 wersja 1.3 ELM 327


lamborgin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie dotyczy Interfejs OBD2 ELM327 wersja 1.3 ELM 327

zakupilem kilka dni temu na allegro i mam problem z polaczeniem interfejsu z lapem

nie moze sie polaczyyc, konfiguracje przeprowadzilem wedle zyczen producenta i nic , walczylem dzis dobre 3 godziny i nic

moje pytanie jest takie czy komus z Was udalo sie cos takiego podlaczyc badz posiada konfiguracje programu PCMSCAN i czy audi a4 97r osluguje wogole OBD2

za wszsytkie info wielkie dzieki

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega podpinał do mnie fejsa na tym układzie (jeszcze na A4 z 95) i nie mogliśmy połączyć niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz i to wszystko? Najlepszy interfejs uniwersalny na tyle aut jaki spotkałem na Allegro (jeśli jest podobny to proszę o info) i ende? Nie można się połączyć? Jakoś nie wierzę w to. A co z pomocą techniczną u tego Pana: http://allegro.pl/item522772337_interfejs_obd2_elm327_wersja_1_3_elm_327_gratisy.html - o ile tam kupiłeś? Chyba, że od jakiegoś ziomka który takowej nie udziela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie u tego ziomka kupilem 2 sztuki

i lipa

napisal ze pasuje do a4 do mojego rocznika a tak nie jest do qmpla paska z 97r tez nie pasuje, rozne programy...... dogadac sie z ziomkiem co do oddania sprzetu i zwrot kasy jest w trakcie realizaji

kontakt z nim tez ok ale co z tego jak nie ma dzialania lipa[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 01:06_________________________________________________teraz kupuje vag na coma bo to napewno chwyci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! Rowniez zakupilem tego elm ... Uddalo mi sie ppolaczyc z lapem w/g instrukcji zalaczonych na plytce, ale jesli chodzi o diagnostyke to zadnym z zalaczonych programow nie udalo mi sie dojsc do kasowania bledow, zato wiem ze spawdza sie do diagnostyki fiata;), póki co łudze sie ze znajde program ktorym bede mogl diagnozowac moje audi za pomoca tego interfejsu, dajcie znac jak ktos takowy zanajdzie pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam to urządzenie. Jedyny do tej pory program który udało mi się uruchomić na tym, to PCMSCANv2.4.9

Łyknął wszystkie do tej pory samochody, które łączyłem. Ma funkją AUTO (zakładka ustawienia), więc sam wykrywa który port i jaka prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam to urządzenie. Jedyny do tej pory program który udało mi się uruchomić na tym, to PCMSCANv2.4.9

Łyknął wszystkie do tej pory samochody, które łączyłem. Ma funkją AUTO (zakładka ustawienia), więc sam wykrywa który port i jaka prędkość.

No to kolega rzucił cień nadzieji ... :przebiegly:

Ja mam Vag'a i bezproblemowe było połączenie, a w przeciągu chyba 10 dni od daty zakupu na Allegro przysługuje zwrot kasy za urządzonko bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, troche odswieze, mam ten sam interfejs ELm327, widze ze duzo ludzi go kupuje na allegro ... niby pisze ze od 1996 roku obsluguje Audi A4, jeszcze go nie podlaczalem ale zamierzam to obadac, ktory program najlepiej uzyc :

-pcscan

-scanmaster elm

-proscan 5.2

-Easyobd2

A moze jakis inny ?

A drugie pytanie jezeli nie powiedzie mi sie praca z tym elm327 ktorego vaga kupic zeby sie nie denerwowac? Czy wystarczy ten vag kkl obd2 za 37 zl z allegro ? Czy raczej to tez kiszka ?[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 16:15_________________________________________________Witam ponownie, z moich doswiadczen do wielu nowszych aut udalo mi sie polaczyc za pomoca elm327 lecz do audi cos tam niby wyszukuje ale zrywa polaczenie, sprawdzalem w paru programach. Czy jest mozliwe polaczenie a4 97' za pomoca tego elma? Czy komus sie udalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-po co jakies kombinacje-chcecie diagnozować Audi? kupujcie ten sprzęt,który jest do tego dedykowany-VAG-COM

a wiadomo,że jeśli coś jest do wszystkiego-to jest do niczego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pytalem bo chcialem skorzystac z tego co mam, a VAGa i tak mam zamiar kupic i tak. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pytalem bo chcialem skorzystac z tego co mam, a VAGa i tak mam zamiar kupic i tak. pozdrawiam

loozik :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...