Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana pompy centralnego zamka


andrzejtabaka80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam się z problemem z pompom centralnego zamka.Stara została zalana i się coś tam spaliło. Ogólnie nie działają mi elektryczne szyby oświetlenie wnętrza długie światła podobno to jest tam zawarte w module w tej pompie. Kupiłem pompę z tym samym numerem ale było by zbyt pięknie okazało się ze kable w kostce są skorodowane i poprostu wypadły z środka. Nowa pompa była z kostkami ale kolory kabli są inne. I teraz pytanie czy ma ktoś pomysł jak dojść gdzie który kabelek podłączyć ? Dwie kostki mam ok jedna jest do wymiany. Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia kostek może ktoś pomoże w ciemno nikt nic nie powie. A co do pompki to jak może być inna pompka ? to są chyba tylko dwa rodzaje pompek: przedlifty (2 kostki) i polifty (3 może 4 kostki). Elektryczne szyby nie są powiązane z pompką, kiedyś sprawdzałem u siebie w przedlifcie mam 4 domykane szyby z pilota i bez pompki centralnego zamka, z pilota domyka wszystkie szyby i od środka też można otworzyć/zamknąć raczej. Domykanie szyb sprawdzane bez pompki na 100% a zamykanie/otwieranie ze środka bez pompki nie próbowałem ale raczej nie zależy od pompki z tego względu że mam schemat kostek centralnego i tam nie ma nic o kablach szyb (jeśli trzeba schemat 2 kostek, (czarna plus i minus) i mniejsza czarna 12 bądź 16 pinowa, to mogę udostępnić jeśli masz takie kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_0714.JPG
Wyglada to mniej więcej tak. Pompa pochodzi z a3 ale numer ten sam. A rodzaji pompek to jest chyba z 10 o różnych numerach. Z wyglądu takie same. Niewiem jak temat ugryźć gdzieś w necie pisali ze w tym jest jakiś moduł odpowiedzialny za szyby c.zamek i oświetlenie wnętrza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu dwóch kostek działa otwieranie nie działa zamykanie. A na moje oko jak by to było tylko od c.zamka to poco tyle kabli?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdzie się ktoś kto posiada do tej pompki schemat pompa poblifcie 3 koski


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...