Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jednak idzie na sprzedaż. 

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, Rob@k napisał:

A jednak idzie na sprzedaż. 

Idzie, ale bez stresu:lol1:

Jak się sprzeda to będzie zmiana, jak nie to nie:decayed:

Opublikowano

:shock3::shock3:

Opublikowano

Skończył furę i sprzedaje.. oj Adaś :kox:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Skończył furę i sprzedaje.. oj Adaś :kox:

Gdzie tam skończył.. jest jeszcze kilka bajerów, które można dołożyć:lol1:

Opublikowano

To doluż co masz dołożyć i wtedy sprzedaj :polew:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Km lecą sobie dalej :lol1:

Kupić nikt niechce.. w sumie to i nawet nie była wystawiana nigdzie:wink:

Z małych nowości to wpadly lampy tył, takie same jak u kolego @Kirpo

Wczoraj jeszcze przestały na chwile działać drzwi kierowcy. Kabelek urwany w przelotce. Zlutowany i narazie będzie. Na wiosnę zmienię wszystkie, bo już sztywne są.

Na lampach była ciemna folia, ale za ciemna, więc zerwałem ją i zamowiona jasna.. 

PozdroB)

 

20221022_175801.jpg

received_1253954482122193.jpeg

Opublikowano

Fajnie się prezentują te lampy. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Rob@k napisał:

Fajnie się prezentują te lampy. 

Już kiedyś polowałem na nie. Mam nawet lampy z A3 8P lift do rezania, ale jest gotowiec:lol1:

Opublikowano

Końcówki ogarnij Adam , krzywa są i małe . Ja bym zapodał czarne 100 mm. B)

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Końcówki ogarnij Adam , krzywa są i małe . Ja bym zapodał czarne 100 mm. B)

90mm i one idą w lini ze sobą. Na zdjęciu jakoś dziwnie wyszły:lol1:

Jak narazie wystarczające:wink:

Może kiedyś coś wpadnie innego (no wiadomo, że większego:decayed:)

Opublikowano

Widzę że choroba sprzedaży dopadła i Ciebie ;)

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Mordeliuss napisał:

Widzę że choroba sprzedaży dopadła i Ciebie ;)

A tak myślałem zmienić, ale bez ciśnienia. Mody są kontynuowane, kupno innego narazie na drugi plan:wink:

Ty lepiej pochwal się co będzie u Ciebie następne:glupek2:

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

A tak myślałem zmienić, ale bez ciśnienia. Mody są kontynuowane, kupno innego narazie na drugi plan:wink:

Ty lepiej pochwal się co będzie u Ciebie następne:glupek2:

A u mnie to za dużego wyboru nie ma :grin:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Mordeliuss napisał:

A u mnie to za dużego wyboru nie ma :grin:

Widziałem, za co ew chciałeś się zamienić, więc.. :lol1:

Opublikowano

za***iste te lampy. Mega siedzą B)

Opublikowano

Lampy fajne, zrobione "ze smakiem" :wink:

Muszę się zainteresować tematem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, rosati napisał:

Lampy fajne, zrobione "ze smakiem" :wink:

Muszę się zainteresować tematem :decayed:

Szczerze polecamB)

Koszt może i spory, ale wygląd mega. Odmładza auto.

Nie do końca jestem za tym kierunkiem dynamicznym, ale jak jest to jest.

Opublikowano
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Nie do końca jestem za tym kierunkiem dynamicznym, ale jak jest to jest.

Też bym wolał normalnego migacza :decayed:

Edytowane przez rosati

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

Szczerze polecamB)

Koszt może i spory, ale wygląd mega. Odmładza auto.

Nie do końca jestem za tym kierunkiem dynamicznym, ale jak jest to jest.

No same lampy bardzo spoko.

ALE.

Jak sytuacja z kontaktem ze sprzedającym? Wszystko ok? Jakaś gwarancja jak zacznie się coś dziać? Wykonanie ok?

Pytam, gdyż nie wiem, czy pamiętasz temat na forum z udziałem tego majstra, co to te lampy rzeźbi i delikatnie mówiąc nie zachęcił do interesów swoim podejściem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.