Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Pewno ma jakąś autodate zainstalowaną na kompie z lewym crackiem i musi date mięc wstecz :grin::grin:

:lol1:

4 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Jak pali dobrze, kreski wyszly dobrze, nic nie szarpie przy dodawaniu gazu to nie mysl o wtryskach. U mnie w BRD palilo spoko ale dymilo strasznie, pojechałem na rolki i wyszlo 140 ps. 

Wtryski były i są dobre. Kopcić czasami przykopcił, ale jak noga zeszła niżej. Tak to nic po tym remoncie. 

Pierwszy pomiar przed programem wyszedł 171KM, więc dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adam87 napisał:

:lol1:

Wtryski były i są dobre. Kopcić czasami przykopcił, ale jak noga zeszła niżej. Tak to nic po tym remoncie. 

Pierwszy pomiar przed programem wyszedł 171KM, więc dobrze. 

To faktycznie ładny wynik jak na serie BRD bo one są kapryśne bardzo. U mnie to jak odjechalem mocno ze świateł to nie było widać auta w tylnej szybkie :grin: Teraz w A8 jest jakies zadymienie dopiero pod 4tys jak mocno przypiłuje. Choć staram się tego nie robić bo nie przystoi żeby takie auto dymiło :polew:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Adam87 napisał:

Pierwszy pomiar przed programem wyszedł 171KM, więc dobrze. 

Zdrowa seria. :kox:

 

16 godzin temu, staniek napisał:

Nie jest źle przeca, ja byłbym całkiem zadowolony z takich cyferek :) ale u mnie w 8V nie ma szans na taki wynik, raczej będzie coś koło tego co u Ciebie wcześniej (jak już w końcu umówię się na korektę programu po wymianie sprzęgła).

Podobne komponenty jak u Adama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mordeliuss napisał:

Choć staram się tego nie robić bo nie przystoi żeby takie auto dymiło

Mercedes chyba inne zdanie na ten temat bo co widzę S klasę z tych lat w dieslu to kopci jak stary kamaz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

To faktycznie ładny wynik jak na serie BRD bo one są kapryśne bardzo. U mnie to jak odjechalem mocno ze świateł to nie było widać auta w tylnej szybkie :grin: Teraz w A8 jest jakies zadymienie dopiero pod 4tys jak mocno przypiłuje. Choć staram się tego nie robić bo nie przystoi żeby takie auto dymiło :polew:

A to nie dało sie w programie coś poprawić żeby nie kopcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Adam87 napisał:

A to nie dało sie w programie coś poprawić żeby nie kopcić?

Może wtryski lejo czy dawka paliwa za duża ? Programem można poprawić jak taki 'Batory.'  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam87 napisał:

A to nie dało sie w programie coś poprawić żeby nie kopcić?

Za duża dawka pewnie minimalnie paliwa. Sprawdzaliśmy auto w takich warunkach że ciezko było stwierdzić czy to woda czy dym. Wychodze z zalozenia ze diesel zawsze musi puscic baczka :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, george napisał:

Podobne komponenty jak u Adama?

Ja mam AVF'a, ale turbinkę mam założoną taką jak teraz ma Adam :)

Nawet fajne turbo do jazdy w koło komina. Wiadomo mocy wielkiej nie będzie, ale jazda jest już zupełnie inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, staniek napisał:

Ja mam AVF'a, ale turbinkę mam założoną taką jak teraz ma Adam :)

Ile wydmuchało? ;) Kojarzę Cię z AKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

178/380 ale pierwszy wyjazd na strojeniu, pierwsze "depnięcie" na trójce i od razu uślizg sprzęgła, no i zamiast dokładać to trzeba było zdejmować, żeby sprzęgło dawało radę :(

Myślę, że jakieś 190/400 może odrobinę więcej będzie jak w końcu dotrę na korektę ;)

Na AKP praktycznie już nie zaglądam :(

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 22:39, Mordeliuss napisał:

Za duża dawka pewnie minimalnie paliwa. Sprawdzaliśmy auto w takich warunkach że ciezko było stwierdzić czy to woda czy dym. Wychodze z zalozenia ze diesel zawsze musi puscic baczka :decayed:

I niestety tak narazie będzie..

Widziałem w tym tygodniu A8 z 4.2tdi i jak przysadził na światłach to była zasłona dymna z tyłu :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam87 napisał:

I niestety tak narazie będzie..

Widziałem w tym tygodniu A8 z 4.2tdi i jak przysadził na światłach to była zasłona dymna z tyłu :heat:

Moze dpfu brakło i wtryski na wykonczeniu? U mnie o dziwo nie ka tragedi :decayed: sam bylem zdziwiony bo jak na przelot 3” i brak dpfu to sie nastawilem na lokomotywe a tu prosze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 14:09, Mordeliuss napisał:

Moze dpfu brakło i wtryski na wykonczeniu? U mnie o dziwo nie ka tragedi :decayed: sam bylem zdziwiony bo jak na przelot 3” i brak dpfu to sie nastawilem na lokomotywe a tu prosze :grin:

Pewnie tak:wink4:

A jak jest przelot w TDI to jak jest z decybelami???

Nie przekraczają???

Teraz mam spory kawał z kwasu zrobiony, więc może by dokończyć i cały zrobić:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam87 napisał:

A jak jest przelot w TDI to jak jest z decybelami???

Nie przekraczają???

Miałem w C5 wywalony kat środkowy (z racji segmentu wyżej inaczej brzmi AVF) i od 3000 rpm był męczący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adam87 napisał:

Pewnie tak:wink4:

A jak jest przelot w TDI to jak jest z decybelami???

Nie przekraczają???

Teraz mam spory kawał z kwasu zrobiony, więc może by dokończyć i cały zrobić:eusathink:

Ogólnie mam przepustnice sterowane pilotem więc jak chce cisze to załączam ;) Ale A8 jest tak wyciszon ym autem ze musze otwierać szyby albo szyber żeby pocieszyć się muzyką :decayed:

U mnie akurat miało być głośno i agresywnie :naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, george napisał:

Miałem w C5 wywalony kat środkowy (z racji segmentu wyżej inaczej brzmi AVF) i od 3000 rpm był męczący. 

Ciekawe, jak to będzie w BRD... :eusathink:

27 minut temu, Mordeliuss napisał:

Ogólnie mam przepustnice sterowane pilotem więc jak chce cisze to załączam ;) Ale A8 jest tak wyciszon ym autem ze musze otwierać szyby albo szyber żeby pocieszyć się muzyką :decayed:

U mnie akurat miało być głośno i agresywnie :naughty:

Hmm... też dobra opcja:wink4:

Tylko, że ma to sens z V8, czy z R4 16V ma?? Niewiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam87 napisał:

Ciekawe, jak to będzie w BRD... :eusathink:

Hmm... też dobra opcja:wink4:

Tylko, że ma to sens z V8, czy z R4 16V ma?? Niewiem..

Diesel to diesel i nie ma co cozekiwać strzałów jak z benzyny czy to v8 czy r4. Generalnie moim zdaniem na przelocie fajnie brzmi 1.9 czy to 2.0 tdi bo turbinka fajnie śwista.
Mam fajnego magika który może Ci zaprojektować i uspawać tłumiki a Ty sobie zamontujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Diesel to diesel i nie ma co cozekiwać strzałów jak z benzyny czy to v8 czy r4. Generalnie moim zdaniem na przelocie fajnie brzmi 1.9 czy to 2.0 tdi bo turbinka fajnie śwista.
Mam fajnego magika który może Ci zaprojektować i uspawać tłumiki a Ty sobie zamontujesz ;)

No racja:wink4:

W razie wewnętrznej zgody na taki mod, będziemy w kontakcie:drunk:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka:hi:

Jako, że jestem wreszcie w Polsce, to można było założyć koła lato:decayed: 

Fotki narazie wieczorne, ale z wrażenia odrazu musiałem wstawić post:wub:

Ciekaw jestem jak wam się spodoba wzór, bo ja gdy zobaczyłem pierwszy raz to koło, to powiedziałem, że muszę je mieć:buhaha:

A więc...

JR28 w kolorze Hyper Black, rozmiar raczej oczywisty do tej budy tj. 19'. Parametry: 9.5J ET35, a oponki 225/35...

 

20210420_203231.jpg

20210420_202341.jpg

20210420_204433.jpg

  • Pomoc techniczna 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty pieronie wiedziałem że nie wytrzymasz, zdążył do domu przyjechać i od razu do audi ????, pięknie siadło ??? jest ogień. 

Kurna muszę swoje padło ogarnąć i trzeba się złapać. 

A jeździłeś już na nowej turbinie? 

Edytowane przez karol1981
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...