Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o wycenę A4 B6


BartekWSH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powoli zbliża się mój wyjazd za ocean więc planuję sprzedać swoją A4.

Potrzebuję porady, ceny w ogłoszeniach sporo od siebie odbiegają i nie wiem za jaką kwotę mam wstawić.

Wiem, że zdjęcia są co najwyżej średniej jakości i nie widać śladów zużycia, samochód posiada normalne ślady użytkowania. Na forum powinny znajdować się zdjęcia z zakupu z 2012 r.

2001 r. 1.9 TDI 130 KM AWX. Kupiony we Francji w listopadzie 2012 r. Serwisowany do końca we Francji, ostatnia faktura 25.04.2012 r. z przebiegiem 174757.

Obecny stan licznika to 222234 KM. Poniżej na zdj. wstawiłem historię z przeglądów ze strony https://historiapojazdu.gov.pl/

Rozrząd wymieniany przy 168421 KM - faktura z serwisu.

Oprócz standardowego wyposażenia:

- 8 x AIRBAG

- Skórzana tapicerka w dobrym stanie

- Kierownica trójramienna skórzana

- Podgrzewane przednie siedzenia i podgrzewana tylna kanapa

- Elektryczne szyby przód i tył

Opony 215/55r16 97Y XL Dunlop Sport Maxx RT na alu audi.

Do samochodu dokładam gratis zestaw opon zimowych na alu audi w rozmiarze 195/65r15

DO MODERATORÓW : zanim znów usuniesz temat skontaktuj się z HUGO.

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG

 

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.jpg

19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie, a całość psuje ten wieśniacki napis dunlop. Nie było jakiś przygód blacharskich, bo bezwypadkowych to tam się nie opłaca kupować :P Koło 17k powinieneś wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek dunlop dostałem wraz z zakupem kompletu opon Dunlop, dałem 2000 zł za opony i dali mi gratis.

Ja go kupiłem od kobiety i na tamten okres to drogo kupiłem ze względu na niski przebieg, wydaje mi się ze chyba nie miał jakiś przygód, nie jestem jakimś specjalistą, sprawdziłem czujnikiem ale to bez znaczenia bo czujnik można oszukać.

Edytowane przez BartekWSH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze jak chcesz szybko sprzedać mocno zaniżaj cenę ja swoją sprzedaje już chyba 1,5 miesiąca wystawiłem za7k myślałem ze będzie to dobra oferta o szybko sie sprzeda ale nawet 1 osoby nie było :whistling: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem 15900 http://allegro.pl/show_item.php?item=6807673509

Cenę trochę mogę obniżyć, miałem już 2 oglądających w tym 1 specjalista od VAG, (jak bym Wam opisał to byście się przekręcili ze śmiechu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...