Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet bezprzewodowy w Warszwie


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Być może wkrótce będę musiał przenieść się na kilka miesięcy do Warszawy i moje pytanie. Jak jest z internetem bezprzewodowym na terenie stolicy ?? Chodzi mi o internet który pójdzie na laptopie bez jakiejś anteny na dachu.

Oczywiście nie zależy mi na darmowym wi-fi tylko o jakąś sieć za którą zapłacę normalne pieniądze i będę mógł korzystać z laptopa. [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 21:57_________________________________________________Nie wierzę,że nikt z Warszawy nie korzysta z internetu bezprzewodowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Pomijając hot-spoty, Neo i I-Plus'y, to pirsze słyszę.

Generalnie (w zależności od miejsca zamieszkania) królują tu sieci kablowe. A jak chcesz WI-FI, to dodatkowo ruterek i masz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że kabelkiem raczej nie wchodzi w grę, bo pobyt może okazać się czasowy i nie chcę wiązać się jakimikolwiek umowami. Chodzi mi o jakiś WI-Fi z jakiegoś nadajnika , czy jest coś takiego na terenie Warszawy za co zapłacę i będę mógł korzystać w laptopie z netu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że kabelkiem raczej nie wchodzi w grę, bo pobyt może okazać się czasowy i nie chcę wiązać się jakimikolwiek umowami. Chodzi mi o jakiś WI-Fi z jakiegoś nadajnika , czy jest coś takiego na terenie Warszawy za co zapłacę i będę mógł korzystać w laptopie z netu ???

Obawiam się, ze o niczym takim nie słyszałem (a sam długo szukałem czegokolwiek).

Pozostaje Ci chyba tylko jakieś I plusowe badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy chyba blueconnect... w Warszawie i okolicach smiga bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki bluconnekt można dostać na czas nieokreślony tzn. np. na 5-6 miesięcy czy trzeba podpisywać umowę na 2 lata ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieokreślony http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/blueconnect/wo_bc_49_119_czas_nieokre_lony.pdf

12/24 mce http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/internet/blueconnect_komputer/abonament

Uważam, że o wiele lepsze jest zapisanie się do sieci osiedlowej, których jest b.dużo:

- dobre ceny

- o wiele lepsze prędkości

- DC++

- czas nieokreślony nawet 2 mce

No ale możesz łączyć się tylko w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to niedlugo cala warszawa ma miec bezprzewodowy internet, podobno ktoras dzielnica juz takie cos posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę nieco wątek.

Zastanawiam się nad uruchomieniem internetu w Play-u, widzę że jest oferta Play Online 5 GB, za 45zł (pierwsze 3 m-ce za 50% tej kwoty), a okres umowy to 18-miesięcy.

Ale chciałem się was zapytać o to, czy warto pakować się w internet przez GSM/UMTS? Jak jest z zasięgiem UMTS na warszawskim grochowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...