Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzenie multitronica pomocy !!


komzuald

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam sie z problemem drgania auta, sprawa wyglada tak: gdy silnik jest zimny skrzynia pracuje bardzo dobrze, drgan nie czuc, utrzymuje wyzsze obroty, jest zrywna. Natomiast gdy sie rozgrzeje przy przyspieszaniu na nizszych obrotach zaczyna strasznie drgac, utrzymuje minimalne obroty( najchetniej to by jezdzila ciagle na 6tym biegu) i slabo reaguje na gaz( trzeba mocniej depnac zeby zaczela ciagnac). wymienione przeguby wewnetrzne(troche pomoglo lecz nie na dlugo), wiem ze do wymiany jeszcze jedna lambda ale watpie zeby to byla jej wina, poduchy skrzynia/silnik sprawe dalej nie wiem co robic :(. ktos cos? przeczytalem juz duzo tematow ale u nikogo nie widzialem zeby auto na zimnym pracowalo dobrze. pacjent audi a4 b6 multitronic pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny przypadek , b7 a4 multi tak samo przy delikatnym przyspieszaniu naprawde delikatnym pomalu nie ma drgania , jak dynamicznie przyspieszam cala buda sie trzesie kilka podpowiedzi z forum i od mechanikow , wiekszosc wskazuje na lancuch skrzyni. Natomiast zaczynam od poloski bo na podnosniku lewa strona bardzie sie trzesie ...
Sprawdzales na lifcie czy cos mozna zuwazyc ? U mnie poduchy sprawdzone jedyna roznica noz u ciebie to u mnie plynnie zmienia i ciagnie ... Jedynie na zimnym dluzej przetrzyma obroty za nim zmieni na wyzszy .... po puszczeniu gazu wibracji brak...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez plynnie ciagnie i zmienia biegi tylko te cholerne drgania na nizszych obrotach, od spodu sprawdzane wszystko i niby nie ma sie do czego przyczepic... jedni mowia ze skrzynia nie powodowalaby takich drgan, inni ze to typowo skrzynia, chyba czas przygotowywac sie na przekladke w manuala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez plynnie ciagnie i zmienia biegi tylko te cholerne drgania na nizszych obrotach, od spodu sprawdzane wszystko i niby nie ma sie do czego przyczepic... jedni mowia ze skrzynia nie powodowalaby takich drgan, inni ze to typowo skrzynia, chyba czas przygotowywac sie na przekladke w manuala...


nie no ja to lubie drazyc temat :D zaczynam od poloski ... potem skrzynia na stol i tak serwis ja czeka ... daj znac jak cos rozkminisz ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...