Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Podwójne szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rezał ktoś z Was? :naughty:

pytanie do tych co je maja - czy w A4 się sprawdzają i faktycznie jest ciszej?

proszę używac prefix-ów przy zakładaniu nowych tematów / cuber

Opublikowano

podlaczam sie do pytania

taka szybajest grubsza ? chyba nie :mysli:

Opublikowano

i pewnie ciezsza :wink4:

Opublikowano

Teściu ma w swojej E39 podwójne szyby i Wam powiem,ze jest duuużo ciszej niż w mojej B6, ale żeby ktoś miał w :audi: nie słyszałem. Może sie ktoś znajdzie :)

Opublikowano

Teściu ma w swojej E39 podwójne szyby i Wam powiem,ze jest duuużo ciszej niż w mojej B6, ale żeby ktoś miał w :audi: nie słyszałem. Może sie ktoś znajdzie :)

bmw jest ogolnie lepiej wyciszone niz audi :gwizdanie:

Opublikowano

Teściu ma w swojej E39 podwójne szyby i Wam powiem,ze jest duuużo ciszej niż w mojej B6, ale żeby ktoś miał w :audi: nie słyszałem. Może sie ktoś znajdzie :)

bmw jest ogolnie lepiej wyciszone niz audi :gwizdanie:

pierwszy raz spotykam sie z taka opinia

np a6 c5 bylo podobno jednym z lepiej wyciszonych aut w swojej klasie i ogolnie

Opublikowano

znajomy w A6 ma takie szyby i jest lux :good:

pierwszy raz spotykam sie z taka opinia

np a6 c5 bylo podobno jednym z lepiej wyciszonych aut w swojej klasie i ogolnie

ja mam a6 2003r i wydaje mi sie ze A4 jest lepiej wygłuszone, np w jeżdzie po mieście. ale z drugiej strony jadąc A4 180km/h juz jest głośno a w A6 robi sie tak dopiero przy 220km/h a przy 240 to tylko szum, silnika juz nie słychać :)

Opublikowano

moze bardziej e46 w porownaniu z a4, takie moje odczucie.

Opublikowano

Jezdzilem A8 z podwojnymi szybami i powiem ze we wnetrzu cichutenko.

Opublikowano

ja mam w swoim a4 takie szyby i widać jak się otworzy że są podwójne, są antywłamaniowe ponieważ pękają ale ich się łatwo nie wywali, mają inny kolor, są szersze niż normalne szyby, nie wiem czy cięższe ale raczej tak, nie jestem przekonany czy jest ciszej ale wydaje mi się że mniej słychać co jest na zewnątrz niż w innych samochodach z normalnymi szybami, ale szumy przy szybkiej jeździe słychać. I jeszcze jedno kupiłem niestety głośne opony zimowe i je dobrze słyszę:) za to silnika jak kupiłem to audi przez kilka tygodni nie mogłem w ogóle usłyszeć, miałem wrażenie że jest taki cicho nawet jak przyspieszałem ale już się przyzwyczaiłem. Jak przyjadę na jakiś spot to chętnie z kimś z takim samym modelem porównam głośność i coś napiszę dokładniej.

Opublikowano

ciekawe czy chcac miec takie szyby wystarczy tylko je wymienic czy tez sa potrzebne do tego inne czesci

Opublikowano
  • Autor

ja mam w swoim a4 takie szyby i widać jak się otworzy że są podwójne, są antywłamaniowe ponieważ pękają ale ich się łatwo nie wywali, mają inny kolor, są szersze niż normalne szyby, nie wiem czy cięższe ale raczej tak, nie jestem przekonany czy jest ciszej ale wydaje mi się że mniej słychać co jest na zewnątrz niż w innych samochodach z normalnymi szybami, ale szumy przy szybkiej jeździe słychać. I jeszcze jedno kupiłem niestety głośne opony zimowe i je dobrze słyszę:) za to silnika jak kupiłem to audi przez kilka tygodni nie mogłem w ogóle usłyszeć, miałem wrażenie że jest taki cicho nawet jak przyspieszałem ale już się przyzwyczaiłem. Jak przyjadę na jakiś spot to chętnie z kimś z takim samym modelem porównam głośność i coś napiszę dokładniej.

chetnie sie z Toba spotkam i oblukam :)

Opublikowano

No no.. Ja mam A4 i na normalnych pojedyńczych szybach jest cicho :rolleyes: :rolleyes: Ciekawe czy takie szyby są bardziej wypukłe??

Opublikowano

ojciec ma w audi a8 i nawet przy 200 jest cichutko heheheh zaje... sprawa

Opublikowano

ojciec ma w audi a8 i nawet przy 200 jest cichutko heheheh zaje... sprawa

ale a8 tak juz ma nawet i bez tych szyb :gwizdanie:... kiedys mnie znajomy 7ka przewiozl z 93-95 jakis taki rocznik. Pamietam ze padalo, jak zamknolem dzwi ... to wydawalo mi sie ze przestalo padac calkowicie. Wyciszenie miazga - a auto z lat 90tych...

p.s. moze szybki tez byly podwojne a nawet nie wiedzialem :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Troszkę stary temat ale może komuś się przyda jak będzie szukał informacji w tej sprawie.Przy pojedynczych szybach jest inna ramka niż przy podwójnych więc jakby ktoś chciał wymieniać to razem z ramkami trzeba :shocked:.

  • 2 lata później...
Opublikowano

odkopie trochę temat . pewnie już jest więcej ludzi którzy zetknęli się z podwójnymi szybami i mogą coś więcej powiedzieć .

czy ktoś zmieniał pojedyncze szyby na podwójne ??? jaki efekt ??? ew co i jak zmieniamy. Mysle ze podwójna szyba jest grubsza więc pewnie uszczelki są inne , może silniczki do podnoszenia też . coś jeszcze ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.