Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI


cinkers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w passacie mailem bix skretny i dałem sobie rozciac i nie żałuję efekt był mega jak było 400 luxów po regeneracji 1700 więc świeciło to świetnie. 

Fajna sprawa bix skretny. 

Więc w c6 też dam sobie rozkleic lampy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autem dużo się nie dzieje, jeździ i kula kolejne kilometry bezawaryjnie.

Profilaktycznie odłączyłem rygiel w kolumnie kierowniczej, żeby czasem nie podziękował w najmniej odpowiednim momencie i unieruchomił mi auta skutecznie ?

W lato w końcu zamierzam założyć lotkę na klapie i zobaczymy jak to będzie wyglądało...

 

IMG-20190321-163536.jpg
upload pictures

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gała z c7 też wygląda fajnie  ? ja myślę obecnie nad zmianą kierownicy. Założona jest przedliftowa 3 ramienna ale chce coś innego. Spoiler na klapę to petarda. Myślę jeszcze nad założeniem ledów do halogenów

Edytowane przez skubiszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na temat tego tv box możesz powiedzieć? 

Fajna sprawa, czy to nie będzie kolidowalo z DVD które mam w schowku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajda napisał:

Jakiego masz tego tv boxa chodzi o markę i model. 

h96 pro+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany.

DYSTANSE NA TYŁ 30mm zamiast 25mm.

Cały czas trochę mi brakowało wypchania kół zarówno na tyle jak i przodzie. Z tyłu miałem 25mm, przód 15mm. Na tył właśnie zawitało 30mm. 

Różnica nieduża, ale nie ma zwykłych dystansów powyżej 30mm (później już są tylko przykręcane które kosztują 2x). Więc ostatecznie zostaje 30mm i z tyłem nic już nie zmieniam.

Co do przodu, zostawiam póki co 15mm chociaż pewnie na próbę wrzucę to 25mm co mi zostało. Szkoda mi co prawda obecnym bo są z RRC Customs w wersji Performance+ czyli mocno odchudzonej przez co zawias się tak nie męczy.

 

dPS2oOm.jpg

 

Y7WaRx4.jpg

 

m4qatjB.jpg

 

M589iCa.jpg

 

REZHTWt.jpg

 

 

A na koniec dnia dorzuciłem jeszcze autu kilka dodatkowych koni poprzez montaż ALUMINIOWYCH NAKŁADEK NA PEDAŁY ?

 

6nR7qEk.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poodkurzałbyś to zdjęcia. 

Nakładki chyba z b8 bo podstopnica bez dziury? Pasuje to bez problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pajda napisał:

Poodkurzałbyś to zdjęcia. 

Nakładki chyba z b8 bo podstopnica bez dziury? Pasuje to bez problemu? 

Sprzątałem dwa dni temu ale jak się jeździ na budowę to tak niestety jest :D

A nawet nie wiem - kupione na Ali ale na pewno nie do A6. Mała rzeźba i wszystko sztywno siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cinkers napisał:

Sprzątałem dwa dni temu ale jak się jeździ na budowę to tak niestety jest :D

A nawet nie wiem - kupione na Ali ale na pewno nie do A6. Mała rzeźba i wszystko sztywno siedzi.

Też kupiłem ? na ali nakładki, ale pod a6 czyli będzie bez rzeźby mam nadzieję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend całkiem przypadkowo zająłem się testowaniem oklejania dekorów, bo drewno mi się trochę obnudziło...

Efekt wyszedł w miarę ok i choć nie jestem fanem folii carbon to póki co okleiłem wszystkie listwy w ten motyw (akurat była pod ręką).

Szukam teraz jakiejś ciekawszej folii żeby polecieć jeszcze raz dekory + tunel środkowy... Może grafitowe szczotkowane aluminium ?

 

me9xmqQ.jpg

 

OaphCDn.jpg

 

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nieźle ale jednak do końca chyba carbon do mnie nie przemawia. Za dużo ludzi to wykleja w pseudo tuningu.

Póki co moje typy idą w wysoki połysk:

FOLIA-OKLEINA-CZARNA-CZARNY-WYSOKI-POLYS
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 17 zł - FOLIA OKLEINA CZARNA CZARNY WYSOKI POŁYSK 152cm (7871714226). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Lub czarne aluminium szczotkowane:

FOLIA-ALUMINIUM-SZCZOTKOWANE-CZARNA-152x
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 17 zł - FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE CZARNA 152x50cm HQ (7907587533). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano black miałem w poprzedniej c6 - mimo, że folia była w mocnym połysku, to i  tak trąciło wiochą. Już lepiej chyba zrobić indywidualnie, w inny kolor, żeby nie  podrabiać oryginału. Oryginalny carbon robi robotę, ale kosztuje krocie, dlatego próbuje czegoś na zastępstwo......

W serii mam dekory s-line, w polifcie nie było szczotki, tylko taka "tarka", że można paznokcie szlifować, ale całkiem znośnie to wygląda.....Z racji, że chcę trochę detali z rs/s pododawać stąd pomysł na carbon ?

Działaj, czarna szczotka też mi kiedyś po głowie chodziła, teraz chyba bym w coś mocniejszego poszedł. Niebieski, czerwony.....taki żywy kolor bym wolał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...