Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI


cinkers

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna, kolejna zadbana A6 na forum A4 :D . Zmieniłbym kierownice bo ta lekko autobusem zalatuje ;) , i te ramki zamow cale czarne na allegro za 15 zl z dostawa do domu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki już są na swoim miejscu :)

Kierownicę będę zmieniał ale szkoda mi wymieniać poduszki więc po prostu znajdę tę grubszą. Szukam póki co w przystępnej cenie. Nawet jedną kupiłem w supier stanie ale okazało się, że poduszka nie pasuje mimo, że kierownice wyglądały bardzo podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Udalo sie w miare umyc samochód

 

a04307d8ef1a8e76b5ae3912a8202bb1.jpg

 

b3d52ad554fdf09f6783605c21e6b5a1.jpg

 

37528865ed2caa22fe3c6074ad71e834.jpg

 

c1b57027f3ba7c6bb0a5fc55f4739de7.jpg

 

e641f784272f6e151f053cdc9f2bc937.jpg

 

30fc8e9bbaa331c9d9a744691b1d990e.jpg

 

W planach przed zimą na pewno wymiana zarnikow na nowe, przydałoby sie wyczyscic odblysniki i polerka lamp. Oprocz tego musze nalozyc jakis wosk na zime tylko musze jeszcze porzadniej umyc auto. Dodatkowo w srodku musze sie zająć odswiezeniem skóry.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2017 o 10:28, cinkers napisał:

W międzyczasie wskoczył moduł AUX z VNS media + Logitech bluetooth adapter.

Efekt - czysty dźwięk o jakości CD z BT z telefonu :)

 

PR0CWBa.jpg

Możesz coś więcej o tym powiedzieć? co jak i dlaczego? mam a6 c6 i przecież nie dam ponad 1000 zł za ami :-O

 

kiera wyszła mega - sam o takiem myślę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł kosztuje około 400zł nowy z tego co pamiętam. Podłączasz go razem ze zmieniarką i widzi źródło jako CD7 a zwykła zmieniarka działa jak działała CD1-CD6. Z modułu wychodzą dwa rodzaje podłączenia dźwięku - AUX oraz CINCH. 

Bluetooth adapter - może być nawet i za 10zł. Ja kupiłem Logiteca za coś ponad 100zł bo chciałem mieć pewność, że jakość dźwięku będzie dobra. Logitech ma podłączenia również na AUX lub Cinch. Podłączyłem kable z modułu do adaptera bluetooth i tyle :) Ja wybrałem cinch - nie wiem dlaczego ale wydawało mi się to lepszym połączeniem niż AUX.

Na końcu trzeba zasilić oczywiście zarówno moduł z VNS jak i bluetooth adapter - ja podałem zasilanie po stacyjce.

Uzytkowanie - w aucie klikam na MEDIA i odpala ostatnio zapamietaną "płytę" - w tym wypadku CD7 więc od razu włącza się moduł. Logitech łączy się z tel od razu po wejściu do auta wiec calosc jest gotowa do odtwarzania praktycznie natychmiast.

40 minut temu, skubiszek napisał:

kiera wyszła mega - sam o takiem myślę :-)

Dzięki. Kiera jak kiera - na pewno lepsza niż standardowa :) Lepiej leży w łapach. Są o wiele ładniejsze z nowszych modeli ale szkoda mi wydawać na to ~2K PLN. Tutaj niskim kosztem odświeżyłem trochę wnętrze :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autem wybitnie duzo sie nie dzieje oprocz biezacych napraw. Pozbieralem kilka gratow do kamery cofania i skladanych lusterek.

Poki co jednak tylko zimowy setup a auto nadal wiecznie brudne mimo, że wosk na zime lezy w garazu [emoji85]

 

589a05fd03ceb1731ae924e6dcc8e82c.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin masz może jakiś "artykuł" z a6klub odnośnie zawieszenia pneumatycznego ewentualnie wiesz gdzie ludzie zaopatrują się w nowe amory i poduszki ?? :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszke na tyl juz kupowalem. Kupilem nowy zamiennik z 2-letnia gwaranacja za 600zl bodajze. Poki co z pol roku dziala bez zarzutu. Niestety co do przodu nie mam zadnych info ale tam jest chyba miech z amorem razem wiec jak cos to tanio i tak nie będzie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na tył przeglądałem i jest tego sporo ale na przód nic nie znalazłem i z ciekawości sprawdziłem ile kosztuje w ASO :heat:

 

Tak poza tym jak się sprawdza zawieszenie ?  Sporo już przekulałeś po PL ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma ponad 200k z czego ja zrobilem z 15k. Na polskich drogach praktycznie od początku. Z tego co wiem to byl wymieniany tylny miech z rok temu i teraz niedawno ja wymienialem drugi tylny. Obydwa byly oryginalne z pierwszego montazu wiec swoje przejeździly. Przod chyba jeszcze nie ruszany i poki co wszystko dziala...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny Allroad :) mody pozytywne :good:fajnie wyposazony,zazdroszcze Bose :rolleyes:

olej w skrzyni zmieniales dynamicznie ? jaki wlałes? 

Edytowane przez David
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, David napisał:

fajny Allroad :) mody pozytywne :good:fajnie wyposazony,zazdroszcze Bose :rolleyes:

olej w skrzyni zmieniales dynamicznie ? jaki wlałes? 

Dzięki :) Coś tam znowu kupiłem do wsadzenia do środka ale czasu ciągle brak.

Olej chyba statycznie tylko bo koszt 700zł. Nie wiem jak zalewali ale robiła to firma pod Wrocławiem, którą mi polecali do skrzyń. Póki co bez problemów ze skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musialobyc statycznie bo w Szczecinie 600zl sama robocizna za dynamiczne :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak pamietalem. Ogolnie żadnej różnicy nie było przed i po ale wolalem to zrobić mimo, ze zdania są podzielone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się w końcu podjechać do tunera na program.

Seryjnie wyplute 234ps/425Nm

Po modyfikacji:   278ps/563Nm

 

Nie wiem na ile optymistyczna była hamownia ale różnicę w przyspieszeniu na pewno czuć :) 

 

DOC000-160087.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :kox: 

Ale w serii momentu nie trzymał, wiadomo dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tego niestety. Auto odżyło i mam nadzieję, że trochę pojeździ z takim setupem.

 

W kolejce na trochę wolnego czasu czekają:

- kamera cofania,

- składane lusterka fotochromy zewnętrzne,

- lotka na tylną klapę a'la s-line,

 

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...