Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI


cinkers

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2019 o 23:52, grzes283 napisał:

Ja dzisiaj dostałem komplecik z rsa. Tylko tunel mam bez otworu na START-STOP. Także muszę sprzedać i szukać odpowiedniego. Kojarzysz może ile było odmian carbonu do rs6? W etce są dwa 7V7 i 6TS.

Każdy tunel jest przystosowany po guzik start stop . Od spodu mąż zaznaczone miejsce do wycięcia otworu . Jak ktoś lubi się bawić w takie manualne rzeczy to ogarnie to bez wymiany tunela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peter22 napisał:

Każdy tunel jest przystosowany po guzik start stop . Od spodu mąż zaznaczone miejsce do wycięcia otworu . Jak ktoś lubi się bawić w takie manualne rzeczy to ogarnie to bez wymiany tunela. 

Zgadza się, ale nigdy tego nie wytniesz idealnie. To jest maszynowa robota i odpowiednie wykończenie rantów. Do tego niech coś odprysnie, to masz po zawodach. Za droga sztuka, zeby rzeźbić.

A piano równie dobrze się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jakby co idzie niedługo pod młotek. Jeśli ktoś akurat takiego szuka, zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, póki co trochę pokulam się służbowym a później być może C7 albo zmiana całkowita - BMW 5 F10... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f10 fajna sprawa, ale z tego, co doczytwałem to dosyć awaryjne ustrojstwo - więc może bezpieczniej jakieś C7 wyszarpać.

Jechałem znajomego f10 i szczerze powiem, bije na głowe wygodą i komfortem. Samo siedzenie za sterem już jest ponad przeciętne, a gdzie cała reszta......w C7 zdecydowanie tego nie ma. Ale pozostaje bezpieczeństwo tańszej eksploatacji;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam odrobne odczucie, ale to moze takie wrazenie.

Cinkers jakbys chcial to kolega bedize mial na sprzedaz f10 z silnikiem 6 garów pod lpg ideolo 258ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...