Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plany zacne :thumbup1:

lotka bedzie ori czy laminat? tez mysle nad tym modem.

Opublikowano
  • Autor

Niestety laminat bo z tego co pamiętam ori występuje tylko w komplecie z klapą lub jest bardzo ciężka do zdobycia.

Z laminatami jest ciężko bo jakością nie grzeszą. Dodatkowo każda sztuka może wyjść inaczej w procesie produkcji, który nie jest powtarzalny...

Swego czasu kupiłem na allegro chyba 4szt. od różnych sprzedawców. Dwie w ogóle nie nadawały się do założenia bo jakość była tragiczna - odesłałem.

Jedna była słabo estetycznie wykonana więc sprzedawca wymienił mi na jeszcze jedną (jak to nazwał - przyłożył się do procesu produkcji).

Ostatnia  w miarę ok ale wszystkie pozostawiają trochę do życzenia - widać że nie jest to integralna część klapy.

Mimo wszystko chyba będę zakładał jedną z nich. Jak chcesz to mogę Ci podesłać zdjęcia jak mniej więcej leżą.

 

Opublikowano

rozumiem,jasne podeslij mi fotki na pw ;)

Opublikowano

Moment na pewno wyczuwalny. Troszkę słaby w serii ale fajnie, ze teraz podciągnięty. Fakt, ze troszkę spiczascie wyszedł :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto dostalo male SPA na zime:
- mycie,
- glinkowanie,
- dekontaminacja,
- polerka 1step,
- wosk Fusso99,
- pranie wnetrza,
- impregnacja skor,
- ozonowanie wnetrza,
- polerka przednich lamp.

Zdjęć za bardzo nie mam czasu zrobić a szkoda bo auto pewnie zaraz się ubrudzi :)

Myślę jeszcze, żeby na tył dać dystans 25mm zamiast 15mm bo przy tej feldze felga z tyłu schowana.

 

TK7t9eF.jpg



g7XXgZQ.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cinkers

Opublikowano

elegancko :thumbup1: pokaz jeszcze srodek po praniu. Jaki masz kod lakieru? 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny przydatny dla mnie mod:

Zamykanie klapy z pilota

3h w garażu + 2 piwa i efekt jak na filmiku. Bardzo mi sie to przyda.

Mam jeszcze tylko problem z otwieraniem klapy z pilota. Chyba silniki sa juz wyrobione bo prawie nigdy nie udaje sie podniesc klapy - tak jakby mial za ciezko. Na filmiku wyjatek. Z kolei jak sciagnalem tapicerke klapy to podnosila sie za kazdym razem ale nie mogla sie zamknac wtedy - tak jakby klapa była za lekka z kolei. Silniczki niestety sa gdzies schowane pewnie na slupkach C bo na klapie ich nie ma. Nie mam ochoty rozbierac slupkow bo prawie zawsze konczy to sie u mnie jakimis stratami w ulamanych plastikach ale musze to zrobic zeby w pelni to dzialalo wszystko.

 

 

Edytowane przez cinkers

Opublikowano

fajny mod :thumbup1: brakuje mi tego bo w b8 to mialem. Jaki koszt? 

Opublikowano
  • Autor

Moduł około 250zł, robota własna oczywiście.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz podać namiary na formę gdzie zmieniałeś olej w skrzyni ?

Opublikowano
  • Autor
Możesz podać namiary na formę gdzie zmieniałeś olej w skrzyni ?
ASB Dlugoleka. Kolega mechanik mi ich polecal.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś zadzwoniłem do ABS i za statyczną wymianę zaśpiewali 1 tyś zł !!!

Edytowane przez miro44

Opublikowano
  • Autor

Musiało podrożeć widocznie. Ja płaciłem prawie rok temu 700 czy 800zl za statyczną. 

1K pln no sporo sporo teraz. Ja 20K km zrobiłem już na nowym więc jeszcze ze 20K i trzeba będzie wymieniać znowu :( 

Opublikowano
3 godziny temu, cinkers napisał:

Musiało podrożeć widocznie. Ja płaciłem prawie rok temu 700 czy 800zl za statyczną. 

1K pln no sporo sporo teraz. Ja 20K km zrobiłem już na nowym więc jeszcze ze 20K i trzeba będzie wymieniać znowu :( 

Jak dużo jeździsz to spokojnie co 60k km.

Opublikowano
  • Autor

Też tak slyszalem ale mowili że jak pierwszy raz wymienialem od nowosci to warto machnac jeszcze kolejna wymiane po 40 a pozniej raczej 50-60 jak piszesz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To tak zrób i będzie dobrze, powodzonka ☺️

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

3 wieczory w garażu i w końcu udało sie poskładać kamerę cofania :)

 

 

 

W kolejce czekaja też dwa magiczne pudełeczka. Kto zgadnie po co?

 

35d796a36e84e8e6fdd5158c519cb7f4.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez cinkers

Opublikowano

Lusterka są do cofnania !!! ?

Opublikowano

A jeden moduł Tobie nie obsłuży? U mnie mam tylko w drzwiach kierowcy i obydwa lustra się kłaniają ;-)

Opublikowano
  • Autor
A jeden moduł Tobie nie obsłuży? U mnie mam tylko w drzwiach kierowcy i obydwa lustra się kłaniają ;-)
W poliftach wystarcza jeden. Przedlifty potrzebuja dwoch chociaz być może ze allroad zadziała już na jednym. Przekonamy sie :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.