Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czuć paliwem jak jest na ssaniu


WEDKARZ23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko gdy auto zapalę rano i chodzi na ssaniu to wyraźnie czuć paliwem z wydostających się spalin z tłumika autko 1,6 lpg.sekwencja czy te auta tak mają czy coś jest nie tak , dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok . pozdrowionka javascript:void(0);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko gdy auto zapalę rano i chodzi na ssaniu to wyraźnie czuć paliwem z wydostających się spalin z tłumika autko 1,6 lpg.sekwencja czy te auta tak mają czy coś jest nie tak , dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok . pozdrowionka javascript:void(0);

ssanie w silniku zasilanym wtryskowo? :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok

Interesujące :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest trochę interesujące gdyż zrobiłem przegląd silnika i poza lekką nieszczelnością w układzie wydechowym nic nie stwierdziłem , co do spalania to benzyna około 9-10L gaz 12-14L , nieszczelność jest na łączeniu kolektora z pierwszą rurą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak spalanie przy silniku 1.6 ale wydaje mi się że troszkę masz duże, ale tak mi się może tylko wydawać. Ja w swojej A4 jak rano zapale to tęż czuje benzynę ale tylko przez chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest chyba norma w audi 1,6 a spalanie w normie ten model słynie z paliwożerności czytałem na forum [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:33_________________________________________________dzisiaj przypadkiem zobaczyłem że mam pęknięty kolektor wydechowy z pod spodu ,pęknięcie na jakieś 3-4cm ale nie czuć spalin może to jest powodem dajcie znać jak ktoś miał ten problem javascript:void(0);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek musisz usunąć wszelkie nieszczelnosci

potem przyjrzyj sie pracy sondy lambda termostatu i czujnika od wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o spalaniu 9-10L to norma czy troszkę dużo

LPG czy Pb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba wymienić czy można tak jeździć ,i czy to ma wpływ na spalanie javascript:void(0);

Kolego jak coś jest pęknięte to znaczy że jest popsute :), więc lepiej jak będzie naprawione czyli wymienione. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...