Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi/A4/1.8T/byMartinger416


martinger416

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tam foli. Chrom Ci złazi. Jak wyglądają inne metalowe elementy w środku auta? Klamki np. Też widoczne utlenianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, martinger416 napisał:

shiny garage apple dressing :/

Lepiej Adbl Interior Cleaner do czyszczenia wnętrza :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pozbyłem sie chińskiego radyjka które skończyło z pękniętym wyświetlaczem jak również nie działającym dotykiem w czesci ekranu. Dzięki koledze @biggmanstałem sie szczesliwym posiadaczem RNS-E z chromowanymi galeczkami. REWELKA :wub:DSC_0060.JPGPrzy okazji chetnie skorzystam z rad kolegów którzy przesiadali sie z Concert2 lub czegoś innego na RNS-E.

Sytuacja wyglada tak:DSC_0058.JPG

Dodatkowo mam navi w zegarach i czytnik plyt navi w bagażniku. Jak przeczytałem już wczesniej na forum to właśnie do niej leci kabelek od fabryczego GPSa i potrzebuje przedłużkę kabla :/ Po radiu z androidem została mi również kamerka cofania z alli, którą również chciałbym wykorzystać. Jeśli ktoś chciałby podzielić sie wiedzą na ten temat i pomóc w montażu to chetnie wykorzystam każdy komentarz i podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Muskel1 napisał:

Jaki masz system audio? Bose czy zwykły ASS?

Zwykły z subwooferem i wzmacniaczem w bagażniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak z Concerta2 poprzez chińskie androidowskie radio doszedłem do upragnionego RNS-E. :wub:Wszystko pięknie działa, navi na oryginalnej antenie GPS również chodzi pięknieDSC_0003.JPG

Kupiłem rowniez licznik z anglika za 3 dyszki i i szybka znów jest cala.DSC_0004.JPG

Muszę jeszcze znaleźć mechanizm podnoszenia szyb kierowcy bo coś trzeszczy i trochę strach że zostanę z otwartą szyba. Przydałby się również przełącznik otwierania szyb x4 bo również blokadę otwierania tylnych szyb szlag trafił i pasażer z tyłu nie może się przewietrzyć. 

Także jakby ktoś coś takiego miał to priv.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm podnoszenia tylko ori bo będziesz 2 x rozbierał i 2 kupował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, i have rns-e but its not working correctly.in my audi was symphony II and now i have rns-e with quadlock adapter.but stil not working correctly.i must on off it with a button and it automatically turn of after 30min. do u have some quadlock adapter (which one from allegro) or u must put 3 cables to cluster?

thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What exactly is not working? What problem do you have exactly?

Which quadlock  adapter did you use?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my rns-e turn off after 30min and its not start and turn off automatically with key .just by button on-off...

 

quadlock to iso from allegro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I suspect that it is due to the adapter. can you put in a picture of how you connected everything? With Symphony the lines can-high and can-low must already be on the radio. Did your FIS show the tracks or the radio stations with the Symphony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Is the fan running on the RNS-E? If not then the device will switch off after 30 minutes, otherwise it will overheat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i must check that fan.symphony was displaying radio on maxidot. i just byu new cable from aliexpress.

maybe it works...

WWW.ALIEXPRESS.COM

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy wyjęcie BNS 4.2 navi w bagażniku wiąże się z jakimiś problemami? CANy anteny albo sam nwm. Robił to już ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, martinger416 napisał:

Jak myślicie czy wyjęcie BNS 4.2 navi w bagażniku wiąże się z jakimiś problemami? CANy anteny albo sam nwm. Robił to już ktoś?

Bedziesz miał w sterowniku zapisany błąd komunikacji i tyle. Nic nie będzie czuć, że amputowałeś. Brak nawigacji i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...