Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi/A4/1.8T/byMartinger416


martinger416

Rekomendowane odpowiedzi

Klamki spoko ale oświetlenie nóg rzeczywiście duuużo za mocne :) może jakaś folia do przyciemniania lamp ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nogi masz włączone po otworzeniu auta... tak to za jasno według mnie ;) klamki same wystarczają ;) 

W klamkach kupowałeś taśmy led czy zwykłe led jak w oryginale ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nogi masz włączone po otworzeniu auta... tak to za jasno według mnie [emoji6] klamki same wystarczają [emoji6] 
W klamkach kupowałeś taśmy led czy zwykłe led jak w oryginale ? 
Bo mam ale to tylko do zdjecia [emoji28] chcialbym na stale ale za jasno swieca
Diody zwykle jak fabryczne :)

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 18:50, cysiek18 napisał:

Ale standard jest 312 i 255, 320 i 288 :) Dlatego pytam skąd u ciebie taka dziwna koniguracja :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

no ok ale u mnie jest 320 i 255 bo tyłu nie ruszałem jedynie przód 312---->320

PS fajne to rodzinne foto apropo ledów mnie odpowiada ten zimny trupi kolor 

kupowałeś tutaj czy na alledrogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale u mnie jest 320 i 255 bo tyłu nie ruszałem jedynie przód 312---->320
PS fajne to rodzinne foto apropo ledów mnie odpowiada ten zimny trupi kolor 
kupowałeś tutaj czy na alledrogo?
alledrogo :)

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe podgrzewane spryski od @rafi10612:banan: i kubeczek w chromie. Czekam jeszcze na okazyjny przycisk ESP i szufladkę bądź same przyciski:)

aeebd445-12aa-4976-b2f2-00e998867efe.jpg

 

Co sądzicie o polakierowaniu chromów dookoła szyb, relingów, lusterek i dyfuzora w grafit? 

Edytowane przez martinger416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście chrom bardzo odpowiada poluje teraz na lusterka w chromie
Widzialem lusterko 5pin w chromie na allegro za stowke- zabieraj je [emoji16]

Wysłane z Xperia XZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlane chromy? Brzmi to dość ciekawie. Jak wygląda ich montaż? Dodaj zdjęcie jak to wygląda po zmroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlane chromy? Brzmi to dość ciekawie. Jak wygląda ich montaż? Dodaj zdjęcie jak to wygląda po zmroku.
Źle sprecyzowałem te świecące chromy ? Wiadomo że chodzi poprostu o kubek w wersji chrom [emoji6]

Wysłane z Xperia XZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień wolny i wielkie przygotowania do montażu większego radia :) 
Android czy RNS-E ? 

589211c2-30e6-45de-8207-fa4ab3336f3c.jpg

 

Oczywiście jest jeszcze mała pustka bo brak radia no ale trzeba poczekać ?

Poprawiłem podświetlenie popielniczki wymieniając diodę z czerwonej na białą,

wygląda o niebo lepiej choć na zdjęciu jest mocno przesadzone a w rzeczywistości ta biel wygląda na delikatniejszą. 
ee93d6cf-ee67-479f-8e6c-7637b5c1c982.jpg

Edytowane przez martinger416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno to przechodziłem :kox:

A z radiem to zdania są podzielone...

Ja osobiście chciałem RNS-E i mam:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że na radiu trochę się rozczarowałem. :facepalm: Nie powiem, kierownica z radiem współpracuje świetnie. Ale po prawie roku nie uporałem się z niegrającym tyłem. I tak...miałem już kilka modułów ale żaden mnie usatysfakcjonował.  I na chwilę obecną coś tam te głośniczki grają ale to nie jest tak jak być powinno:cry:. Internet też swoje robi, mega ciesze się z apek jak i map google. Myślałem że z netem z pakietu będzie gorzej ale jest git. 10GB starcza spokojnie. 

bf66cb92-b7ab-4730-aa1e-2a758c56b33c.jpg

Domówiłem również kamerkę z którą również więcej problemów niż pożytku.:wallbash::wallbash: Nie jest to jakieś nie wiadomo co ale jakim cudem po jej zamontowaniu do blendy tablicy rejestracyjnej widzę ziemię. Gdy kamerka zauważa np. moje nogi to stoję w odległości jakieś 0,5-1m

e082336e-da22-47d5-b2b4-375f0525b3af.jpg

Ale to jeszcze nic. Podłączyłem i mimo wszystko jest obraz. Ale gdy już uruchomiłem silnik wbijam wsteczny i wiecie co widzę??.. czarny ekran. No kurcze czy ktoś kiedyś coś takiego widział. 

Kamerkę zamontowałem w ten sposób:
d8d42a13-6119-406f-a32c-66f88fb54b39.jpg
 

Wszystko powinno być ok. 
Co do podłączenia wszystko standardowo. Kamerkę wzbudza światło wsteczne. Tak samo jak i czujniki, z tej samej lampy. Z tym, że z czujnikami nie mam problemu. 

Kolejny problem to z anteną, w mieście jako tako odbiera ale poza to już istna katastrofa 


Czy ktoś się kiedyś z czymś takim spotkał. :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Jakie macie rady, co kupić co poprawić, czekam na sugestie :)

Dodatkowo domówiłem już dwa gniazdka USB, jeden aby wygodnie podłączyć jakieś USB do radia, najprawdopodobniej najlepszym miejscem na nie będzie schowek gdzieś w okolicy fabrycznego wyłącznika AirBag. A drugie gniazdo USB jako zwykłe zasilanie, pewnie wejdzie gdzieś w schowku pod podłokietnikiem :)

Edytowane przez martinger416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się również kolejna wymiana oleju oraz na horyzoncie jest już ruda koleżanka, która przykleiła się do rantu tylnych prawych drzwi. Na moje nieszczęście dostałem również drzwiami od koleżanki z pracy. Niestety z drugiej strony. I w ten sposób dwoje drzwi do malowania :facepalm: 
d4c81bfa-67b2-4e13-97f3-b65ee7dc222e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcinL napisał:

Właśnie się do takiej przymierzam. Ale cholernie boli mnie dziura w blendzie tablicy :glupek2:
Nie bardzo chce mi się ją wymieniać sporo roboty przy niej a do tanich też nie należy. 

A gdyby tak polecieć z silikonem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po włączeniu silnika obraz z kamerki zaczyna skakać aż zniknie całkowicie? Czy od razu jest czarny? 

U mnie skakał aż zanikał całkowicie to zastosowałem w zasilanie kamerki filtr taki jak od CB radia gdy CB ściąga zakłócenia z instalacji. Problem rozwiązany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, martinger416 napisał:

Właśnie się do takiej przymierzam. Ale cholernie boli mnie dziura w blendzie tablicy :glupek2:
Nie bardzo chce mi się ją wymieniać sporo roboty przy niej a do tanich też nie należy. 

A gdyby tak polecieć z silikonem :naughty:

Ja do siebie też założyłem dedykowaną w klamkę z dynamicznym liniami skrętnymi. Tak to u nie hula:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Czy po włączeniu silnika obraz z kamerki zaczyna skakać aż zniknie całkowicie? Czy od razu jest czarny? 

U mnie skakał aż zanikał całkowicie to zastosowałem w zasilanie kamerki filtr taki jak od CB radia gdy CB ściąga zakłócenia z instalacji. Problem rozwiązany :)

No właśnie to jest mega zabawne. Obraz robi się odrazu czarny ale mam wrażenie że im bliżej jestem jakieś przeszkody tym obraz zaczyna bardziej skakać. A obraz już nawet się zawiesza gdy przeszkoda jest mega blisko 15cm. Da się to zauważyć na czujnikach parkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...