Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po roku użytkowania A4 B8 czas na temat. 2011 rok, silnik 2.0 TDI 170KM CAHA. Samochód osobiście zakupiłem w DE.
Wyposażenie: 
- navi 3G  z dyskiem
- Bang & Olufsen
- czarny sufit
- podgrzewane fotele
- sportowa kierownica z perforowanej skóry
- zawieszenie s-line
- felgi 17 cali
z grubszych rzeczy tyle

tak wyglądała po zakupie

d5e9922a28952e3b.jpg
ba861c8c8a03e7c2.jpg
098ba5486294b527.jpg


Do dnia dzisiejszego auto przeszło trochę zmian, nadal sporo planów ale o tym później:decayed:

Zrobione:
- fotele s-line
- kierownica s-line
- ramka licznika piano z RS4 + front licznika z lifta

- nawigacja 3g+

- panel sterowania z RS4
- podświetlane kratki nawiewu deski rozdzielczej z lifta
- pakiet światło QQ1
- rolety drzwi tylnych
- dywaniki z pakietu audi exclusive
- kamera cofania
- elektrycznie otwierana klapa bagażnika
- zderzak tylny S4
- spojler klapy S4
- układ wydechowy S5 lift
- lampy tylne lift
- listwy zewnętrzne progowe S4
- lusterka S4
- felgi 18 cali S4 B9 - fabryczna polerka + grafitowe środki
- listwy progowe wewnętrzne LED z S4 8W
- klamki zewnętrzne A8 - podświetlane LED + chrom
- koła zimowe 18 cali s-line

- gniazdo 220

- ładowarka indukcyjna

fac965c1b501c1bb.jpg

73bd757fe721d025.jpg
822fc707cadb0777.jpg
20819d40f6777736.jpg

0c42c31589b1c7ad.jpg
52a704d48bfe7625.jpg
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c02.jpg
2e01d616d289bb31.jpg
a2d02de2d1e79023.jpg
f5efca66699883fc.jpg


kilka dni temu auto przeszło najbardziej oczekiwany mod - zmiana przodu na lift (wszystkie prace wykonane osobiście)

2c4d2ff9f4f161bc.jpg
f63ef972a59b7608.jpg

efekt prac:

38b6c3ec506c7ace.jpg
b2c2cb97fca30d11.jpg

lampy zwykłe żarówkowe zastąpiły bixenony, przy okazji rozebranego przodu został zmieniony intercooler na ten z 3.0 TDI, dołożone PDC przód, spryskiwacze reflektorów

plany:
- dekory wnętrza carbon z RS4 - zrobione
- lusterka zewnętrzne full opcja - zrobione
- spojler klapy z RS4 - czeka na malowanie i montaż
- asystent zmiany pasa ruchu - zrobione
- program - zrobione
- hamulce S4 - zrobione
- fotele z zintegrowanym zagłówkiem
- zderzak tylny - S4 lift - zrobione
pewnie jakieś pomysły jeszcze się urodzą

:wink:

Obecnie auto wygląda tak:

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_bfe.jpgUNADJUSTEDNONRAW_thumb_bff.jpgUNADJUSTEDNONRAW_thumb_c00.jpgUNADJUSTEDNONRAW_thumb_bfb.jpgUNADJUSTEDNONRAW_thumb_c1e.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c09.jpg
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c18.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c15.jpgUNADJUSTEDNONRAW_thumb_c13.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c23.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c22.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c07.jpgUNADJUSTEDNONRAW_thumb_c04.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c0e.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c0d.jpg

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano

Piękna sztuka gratki [emoji122]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Rob program


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

w planach :wink:

Opublikowano

Widzę że temat przodu ogarnięty :) i autko śmiga. 

 

 

Opublikowano

Heh, wszystko elegancko śmiga ?

Opublikowano

Wszystko spoko, tylko po co ten znaczek na grillu?

Opublikowano

Noo ładna sztuka! Czarny kolor robi robotę! Nie podobają mi się jedynie felgi i zawias jakiś taki wysoki :(

Opublikowano

Jak dobrze widze to chyba w lifcie jest o tyle dobrze, ze jak sie usunie znaczek to nie bedzie dziury tak jak w przedlifcie :eusathink:

Opublikowano

To atrapa s4 więc ma uchwyt na znaczek, co do kół na żywo wyglądają super, no ale to zawsze kwestia gustu. Zawias s-line i taki zostanie. To auto nie do szurania po aswalcie :wink:

Opublikowano

Fajnie siadł ten przodzik :thumbup1:

Teraz jeszcze zderzak z tyłu musisz zmienić :wink:

Ogarnij jeszcz kolory czujników PDC:)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Czujniki zostają, są pomalowane w kolor zderzaka i na żywo jest ok, tył narazie zostaję, przedlift bardziej nam się podoba.

Opublikowano
5 minut temu, marcin_o23 napisał:

Czujniki zostają, są pomalowane w kolor zderzaka i na żywo jest ok, tył narazie zostaję, przedlift bardziej nam się podoba.

Dla Krystiana chodzilo chyba o lewy czujnik w grillu, jest czarny :)

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Złudzenie, oba są zrobione w kolor zderzaka, czarny LY9B, pasują do ramki atrapy piano.

Opublikowano
6 minut temu, marcin_o23 napisał:

Złudzenie, oba są zrobione w kolor zderzaka, czarny LY9B, pasują do ramki atrapy piano.

Skoro tak mowisz :thumbup1: Na dwoch zdjeciach jest czarny a drugi szary :D

Opublikowano
47 minut temu, Kooga napisał:

Skoro tak mowisz :thumbup1: Na dwoch zdjeciach jest czarny a drugi szary :D

Dokładnie o to mi chodziło.  Według mnie powinien być czarny mat. Ale skoro tak Ci się podoba to spoko :wink:

Opublikowano

No czarny mat byłby idealny, masz racje ale tak też nie jest źle :wink:

Opublikowano
Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

No czarny mat byłby idealny, masz racje ale tak też nie jest źle :wink:

Najważniejsze że możesz się już cieszyć z nowej cieszymordy:decayed:

Powiedz mi przy maskach ktoś Ci pomagał czy masz jakiś patent żeby samemu zmienić ?

Opublikowano

Robiłem to z tatą, właścicielem a4, poszło fajnie i szybko, może dlatego że robiłem to pierwszy raz i nie czułem stresu. 

Opublikowano

Nie są złe te felgi na żywca się super prezentują :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.