Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki koszt za servo z montażem?

Opublikowano

Przekładnia 800zł, koszt montażu będę znał w przyszłym tygodniu, podłączenie elektryczne we własnym zakresie

Opublikowano

Gdzie kupowałeś przekładnie ? tą z forum wziąłeś ? podaj koszt przekladki tez jestem ciekaw i gdzie robisz

Opublikowano

Tak przekładnia od czwury, stan jak nowa, montuje mi ją mój znajomy mechanik, kable już przygotowane w aucie, pod koniec przyszłego tygodnia napisze ile finalnie to wyszło ale myślę że cały mod 1000 nie przekroczy, ogólnie nie mogę się doczekać jak to zadziała

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

ładna Audi !!! Powodzenia !

Opublikowano

Dzięki :)

Opublikowano

servotronic robi robote ;)

Opublikowano

ogólnie to nie wiem jak to się mogło stać że w a4 była opcja bez :facepalm: wspomagania

Opublikowano

Sztos zmiany ! naprawdę kapitalnie to wyszło, lift petarda , chory jestem na taką kierownicę  zdradzisz ile wyszła ?

 

Edytowane przez Marina_Yacht

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Marina_Yacht napisał:

chory jestem na taką kierownicę  zdradzisz ile wyszła ?

 

Kierownica to prezent od syna, (Marin_023) i pewnie się nie dowiemy ile go kosztowała :wink: 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Servotronic ogarnięty, tak auto powinno wyjechać z fabryki :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

korzystając z wolnej chwili i temperatury plusowej :D w końcu na aucie jest zderzak tylny S4 lift, zostaje teraz tylko tema lotki z RS która jest w planach, leży i się kurzy ale przyjdzie i czas na nią ;)
4e1b35cbb8aaabff.jpg

33e2f71b1f590110.jpg

7cb927d16b891f90.jpg

Opublikowano

Hehe czyli jednak poliftowy fajniejszy :grin:?

:thumbup1:

Opublikowano

Hmmm, ciężko stwierdzić, no ale jednak dla pełni koncepcji lifta musiał wpaść :decayed:

Opublikowano
korzystając z wolnej chwili i temperatury plusowej [emoji3] w końcu na aucie jest zderzak tylny S4 lift, zostaje teraz tylko tema lotki z RS która jest w planach, leży i się kurzy ale przyjdzie i czas na nią [emoji6]
4e1b35cbb8aaabff.jpg
33e2f71b1f590110.jpg
7cb927d16b891f90.jpg
Świetnie siadł :kox: jeszcze do kompletu listwy wew. z sline na s4 :wink:
Gratulacje projektu :slina:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Listwy wewnętrzne są z s4 b9, podświetlane led, z ciekawostek w modelu b9 nie ma podziału już na s-line/s4, na listwach, fotelach, kierownicach występuje tylko S

Opublikowano
Listwy wewnętrzne są z s4 b9, podświetlane led, z ciekawostek w modelu b9 nie ma podziału już na s-line/s4, na listwach, fotelach, kierownicach występuje tylko S
Listwy z b9 pasuja czy trzeba je dopasowac ? Listwy masz tylko z przodu ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w b9 nie ma listew z tyłu, listwy pasują :wink:, z tyłu zostawiliśmy listwy bez znaczka

Opublikowano
w b9 nie ma listew z tyłu, listwy pasują :wink:, z tyłu zostawiliśmy listwy bez znaczka
Wlasnie widze ze na allegro sa tylko przod , ciekawy modzik :)

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w nocy robi wrażenie :whistling::decayed:, polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.