Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wreszcie jest .... a4b8 ;)


RafaelloXI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, spokoj, :D , bo teraz bedzie 5 stron pitolenia o znaczku, chce miec znaczek - niech ma. Moze powoli do tego znaczka uzupelnia reszte, zeby pasowalo :kox:

 

Dalbys wiecej fotek Twojego auta, bo niedosyt mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że jak kupowałem znaczek już był... więc zdejmować nie będę.. a to z rzucaniem się nijak ma ... nikogo nie obrażam ale jak się komuś - bo ma wypas furę - moja nie podoba .. trudno... płakać nie będę ;)

Godzinę temu, _Andrzej_ napisał:

Dobra, spokoj, :D , bo teraz bedzie 5 stron pitolenia o znaczku, chce miec znaczek - niech ma. Moze powoli do tego znaczka uzupelnia reszte, zeby pasowalo :kox:

 

Dalbys wiecej fotek Twojego auta, bo niedosyt mam :wink:

Jak będę w domku nie ma sprawy podeślę... czekam na opony bo zamówiłem 225/55/16 na razie takie - kasa idzie na tarcze i klocki oraz wymiany płynów oraz 2% do US i przerejestrowanie ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMAT ZAMKNIĘTY... dziękuję co niektórym za otrzymane odp. na moje pytania bo po to temat założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RafaelloXI napisał:

 

Pisałem, że jak kupowałem znaczek już był... więc zdejmować nie będę.. a to z rzucaniem się nijak ma ... nikogo nie obrażam ale jak się komuś - bo ma wypas furę - moja nie podoba .. trudno... płakać nie będę ;)

 

Nie ma sie co dasac. Chlopaki po czesci maja racje, chcieli Ci pewnie zaoszczedzic komentarzy jak ktos zobaczy A4 z S4 znaczkiem, no ale to juz Twoja sprawa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I super.. lubię krytykę ale na poziomie... a nie że zero, dno czy inne pajacowanie....

po raz enty .. tak kupiłem...^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bieniek napisał:

Ale o co Ci chłopaku chodzi???

Nie mam R8,a chcę mieć to co mam wszystkim wmawiać, że mam r8??

 

A jak .... R8 B6 :naughty:  :facepalm: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Andrzej_ napisał:

A jak .... R8 B6 :naughty:  :facepalm: :banan:

taaa a ja chce polecieć na Księżyc... hahah :facepalm:c:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RafaelloXI napisał:

taaa a ja chce polecieć na Księżyc... hahah :facepalm:c:grin:

To wtedy stage 6 musisz wyrezac dodatkowo  :grin:

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Nie ma sie co dasac. Chlopaki po czesci maja racje, chcieli Ci pewnie zaoszczedzic komentarzy jak ktos zobaczy A4 z S4 znaczkiem, no ale to juz Twoja sprawa.  

problem w tym, że ja nawet tego znaczka nie widzę :decayed: dlatego tak dopytuje co ma wspólnego z S4 ;) no chyba, że mi się jakieś zdjęcie nie wyświetla - widzę dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

problem w tym, że ja nawet tego znaczka nie widzę :decayed: dlatego tak dopytuje co ma wspólnego z S4 ;) no chyba, że mi się jakieś zdjęcie nie wyświetla - widzę dwa

Też tylko dwa widzę, dlatego poprosiłem o więcej........  i czekamy ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPomożecie.. :hi:

Poczytałem troche już i nie mogę wejścia w inne ustawienia w komputerze ( wciskam jednoczesnie CAR i SETUP ) i nic na YT widziałem, że tak robią- chce ustawiać składania lusterek oraz spalanie. Dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RafaelloXI napisał:

IPomożecie.. :hi:

Poczytałem troche już i nie mogę wejścia w inne ustawienia w komputerze ( wciskam jednoczesnie CAR i SETUP ) i nic na YT widziałem, że tak robią- chce ustawiać składania lusterek oraz spalanie. Dzieki

 

Moze masz zablokowana menu. Podlacz pod komputer i odblokuj. Znajdziesz na YT jak zrobic.

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy i wracać do wcześniejszego tematu, ale proponuję usunąć z nazwy wątku "s4". ;) ludzie wchodzą tutaj z myślą, że zobaczą wyrezane s4, a po chwili widzą serię a4 b8 i zaczynają komentować z zawodem. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych opinii. To tylko moja mała sugestia. ;)

Powodzenia w modach i bezawaryjności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mango155 napisał:

ludzie wchodzą tutaj z myślą, że zobaczą wyrezane s4,

Albo wirusa na jakies 340 kuca i opis moze zostac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...