Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zawieszenie do mojej Audi


Henx29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie zostałem wyśmiany za to jak wygląda moje Audi. Hasła typu "koza" czy "uczucie kiedy chcesz miec Q8 a masz B6" itp itd... Także jaka kolwiek  dalsza beka tutaj mnie już nie bedzie ruszała.  Wracając do tematu.

Postanowilem obiniżyć ją, ale chciałbym zostawic koła, które mam aktualnie, są to zwykłe ori 15''.

Czy ktoś  z szanownych forumowiczów mógłby mi pomóc z wyborem sprężyn przód + tył ?

Audi A4 B6 2001 ALT 2.0 Petrol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz zawieszenie o oznaczeniu 1BA 
jak chcesz zejść niżej to musisz szukac:
- ori amortyzatorów+sprezyn o oznaczeniu (sportowe obniżą o -20mm) 1BE(miększe) lub 1BV(twarde)
- mozesz wrzucić polecany na forum zestaw eibach pro kit (-30mm)   http://allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-audi-a4-b7-i6832151564.html
- mozesz wrzucic gwint ale komfortu nie uraczysz 

sam mam 1BV i po przesiadce z 1BA jest bardzo twardo, czuje każdą dziurkę na drodze, ale przyzwyczaiłem się i teraz źle mi się jeżdzi samochodami z miękkim zawieszeniem(bo czuje sie jak na łajbie)
 

 

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amory o oznaczeniu 1BE i do tego sprężyny obniżające np. eibach w dziale sprzedam ktoś osatnio wrzucił komplet sprężyn właśnie eibach coś koło 350zł chyba z tego co pamietam.

Edytowane przez orango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...