Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego co to za włącznik świateł fajnie to wygląda, wszystko p&p ? 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Eddie92 napisał:

Kolego co to za włącznik świateł fajnie to wygląda, wszystko p&p ? 

Wszystko p&p, włącznik z passata b6 z obwódką, niewielki koszt a cieszy oko :)

Opublikowano
W dniu 4.01.2018 o 19:10, MilUl napisał:

Mam zamiar dorzucić jeszcze dyfuzor z b7 sline, zastanawiam się tylko nad kolorem,  czarny połysk czy srebny ? Kolor auta to już raczej odpada, bo za mocno się zleje.

Zdjęcie zaporzyczone

vyTiJ-f91_heappee.jpg

 

Szukaj ori sline b6 :D moja dokładka od b7 nie wytrzymałą próby czasu :D

Opublikowano
  • Autor

O to chodzi, że już mam z b7 sline, zobaczymy jak to będzie. Na co klejiłes? 

Opublikowano

Mody klawe. :thumbup1:

Gdzie zakupiłeś mieszek i nakładkę na ręczny ? Bardzo fajnie się komponują.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.01.2018 o 14:39, dekiel 13 napisał:

Mody klawe. :thumbup1:

Gdzie zakupiłeś mieszek i nakładkę na ręczny ? Bardzo fajnie się komponują.

Od użytkownika Rafal1988Lodz  polecam ! Bardzo dobrze wykonane.

Edytowane przez MilUl

Opublikowano
  • Autor

Dziś wymiana oleju i filtru czyli jak zawsze po przekroczeniu 10000 :) , przebieg 291600 czyli przeltał już ze mną 35000 :).

Panowie jaki kolor ? Czarny połysk, mat a może coś innego ciemnego ? Dokłada jeszcze nie wyprofilowana, przycięte zaczepy i wisi na kominach :].

26829900_1650006431723440_845580580_o.jpg

 

Opublikowano

skoro przód i bok jest robiony na czarno to i tył bym już zrobił na czarno..tylko ciekawe jak by wyglądało w macie ;) chociaż widziałem jak fajnie prezentuje się przy czarnym Avancie srebrna dokładka..

Opublikowano

Maluj pod kolor reszty.

P.s.

Fajna sztuka widać po akcjach że lubisz dbać o detale

Opublikowano
  • Autor

Została zakupiona dokładka sline

387e0fdf488e998987b83e238674.jpg

Dokładka i lotka zostały oddane do malowania, teraz tylko skompletować kratki i pakiet zewnętrzny sline zostanie ukończony : ).

 

Co do tylnej dokładki to esce zobaczę, pójdzie w czarny połysk albo w kolor auta.

 

 

Edytowane przez MilUl

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

   Tylną dokładkę zderzaka przycinałeś pod drugi komin?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, SzaszliK napisał:

Witam.

   Tylną dokładkę zderzaka przycinałeś pod drugi komin?

Nie, tylna dokładka jest od 1.8 ori :), ale można przyciąć i założyć dyfuzor od b7 :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie aktualizowałem, ale to nie znaczy, że nic się nie działo : )

Wpadły fotele Skorzane:

1.jpg2.jpg3.jpg

 

Wymienione zostały stabilizatory z s4  przód 32mm - 4,7kg, tył 20mm oraz końcówki LMF tył

stabilizatory.jpg

 

 

2 Dolne banany - rts

2 końcówki drążków - rts

2 łóżyska - SKF

koncówki.jpg

Niebawem zdjęcia: Heble 320/288, przednia dokładka sline, lotka sline, alusów :]. Wszystko gotowe tylko czeka na montaż  :) .

Aktualny przebieg: 298 tys.

 

 

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Też myślę nad końcówkami RTS-a, mimo, że mam skv kupione kompletne, solidnie wyglądają ? Bo cena za Lema to masakra jakaś...

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, kamil-vag napisał:

Też myślę nad końcówkami RTS-a, mimo, że mam skv kupione kompletne, solidnie wyglądają ? Bo cena za Lema to masakra jakaś...

Wyglądają solidne, ale okażę się czy są warte swojej ceny :). Ceny Lema są dwa razy większe od RTS'a :0. Ludzie chwalą sobie rts'a i Panowie też mi polecili także zobaczymy :).

Edytowane przez MilUl

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaraz koniec maja a jeszcze na zimówkach ehhh, nie mogę na to patrzeć ?

32440484_1797866020270813_5777299361847312384_n.jpg

ale są już nowe aluski :)

ori 19 9J

32327473_1797865276937554_37249173321416704_n.jpg

Opublikowano

Co to wzór, hmm :)?

Będzie się pięknie prezentowały ? 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych zdjęć

Audi11.jpg

audi 22.jpg

audi 33.jpg

Audi 44.jpg

audi 77.jpg

111.jpg

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kamil-vag napisał:

W dół z tą kozą bo psuje strasznie look tej felgi :P

Ty też Swoją koze spuść xD. Następne w planach to właśnie obniżenie :), tylko zastanawiam się czy wsadzić amory 1BE+ Eibach -30 czy iść w gwint? Robię trasy PL-NL i komfort jest potrzebny :) !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.