Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 3.0 TDI ASB QUATTRO/DTM/RECARO/19'' 302KM / 635NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie forumowicze

Moją przygodę z grupą VAG zacząłem od Passata B5 Fl 1.9 TDI AWX

- Foto po zakupie:

 DSC_0418_zps296717fc.jpg

- Foto przy sprzedaży:

13076787_1136997226351622_6588007808172774232_n.jpg

 

- Kolejny pojazd z grupy VAG to już przedstawiane poniżej Audi A4 B7 kupione od kolegi GBodzio.

AUDI A4 B7 3.0 TDI ASB 233KM  - OBECNIE - 302KM / 635NM (ProfiVagChiptuning)

Quattro

2006 rok

Sedan

Manual

S-line

Przebieg: 273 tyś. km

20170531_202315.jpg

Wyposażenie

  • Fotele elektryczne RECARO (Półskóra) podgrzewane
  • Czarna podsufitka
  • Carbonowe Decory
  • Gałka skrzyni biegów S3
  • mieszek skrzyni biegów ze skóry pikowanej z czerwoną nicią
  • rączka hamulca ręcznego ze skóry pikowanej z czerwoną nicią
  • Tempomat
  • Full fis czerwony
  • Nagłośnienie BOSE
  • Podgrzewane lusterka zewnętrzne
  • 4x el. szyby
  • Schowki pod przednimi fotelami
  • Siatki na tylnych ściankach siedzeń
  • Uchwyty na kubki w tylnym podłokietniku
  • Perforowana trójramienna kierownica multifunkcyjna S-line
  • Moduł Bluetooth
  • Czujniki parkowania tył
  • Czujnik deszczu
  • Czujnik zmierzchu
  • Przyciemniane szyby tył
  • Fotochromatyczne lusterko wewnetrzne
  • Reflektory bixenon skrętny
  • Światła dzienne led (DRL)
  • Światła "odprowadzające" po wyłączeniu silnika (C/LH)
  • Pełen pakiet światło
  • radio 2 din Audi Concert 3
  • podświetlany schowek podłokietnika
  • podświetlenie pod dekorami drzwi (czerwone)
  • klamki wewnętrzne drzwi przednich RS4 podświetlane

Wygląd zewnętrzy:

  • Zderzak przód s-line (grill czarny połysk)
  • Dokładka zderzaka od Leona Cupry
  • Lampy przednie pomalowane na czarny mat (usunięte osłonki kierunkowskazów)
  • Listwy drzwi S4
  • Zderzak tył DTM
  • felgi 19" 9j Atheo z oponami 225/35/19
  • Klapa tył S-line
  • zawieszenie 1BE + sprężyny HR

Silnik:

  • 3.0TDI ASB 233KM + Quattro
  • Wymienione Wtryskiwacze przez poprzedniego właściciela
  • Soft robiony w firmie COMPSPORT w Krakowie (niestety ich program dał tyle co box z allegro :) )

 

Plany/Modyfikacje:

  • Usunięcie DPF oraz katalizatorów (wydech przelotowy)  ZROBIONE
  • Centralny Intercooler od FMIC
  • Korekta softu (plan na osiągnięcie na chwile obecną mocy 300+ a potem się zobaczy)  ZROBIONE
  • Być może zmiana felg na inne 19'' :) było 20" - znów jest 19" :)  ZROBIONE
  • Przyciemnienie przednich bocznych szyb  ZROBIONE
  • Halogeny oklejone folią kameleon ZROBIONE
  • Napis QUATTRO na przedni grill  ZROBIONE
  • Wyłączenie komputerowe klap kolektorów ssących ZROBIONE
  • Licznik z kolorowym FIS  ZROBIONE
  • Spryskiwacze mgiełkowe ZROBIONE
  • Wyłączenie komputerowe EGR + zaślepienie mechaniczne
  • Korekta lakieru + jakaś powłoka :)
  • Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED ZROBIONE
  • Podświetlenie pod drzwiami LED  ZROBIONE
  • Zawieszenie gwintowane  ZROBIONE
  • Kompletowanie pakietu DTM przód + grill RS  ZROBIONE
  • Listwy pod progi  ZROBIONE
  • Lotka klapy  ZROBIONE
  • Końcówki wydechu 4,5"  ZROBIONE

 

20170602_161205.jpg

20170531_202404.jpg

20170531_202351.jpg

20170526_184640.jpg

20170526_184645.jpg

20170531_202249.jpg

20170531_202357.jpg

!!!! ROK 2018 !!!!

 

Moto Fest Limanowa 2018

31953677_585803095125443_7161432205971947520_n.jpg

31960530_2097080860320692_5999423422445125632_n.jpg

Hercules Tour 2018

36656607_1936784596372877_7097664409916407808_n.jpg

38519136_655475901491495_2389343272301494272_o.jpg

FaBRYKA 2k18

37779130_10156377842116427_4731026280361754624_o.jpg

Zmiana felg na VEEMANN V-FS 24 19" 8.5j z oponami 225/35R19

44300784_257813511594309_3727465351554793472_n.jpg

44646651_2096423850408950_285286519667687424_o.jpg

 

WSZYSTKIE AKTUALIZACJE NA BIERZĄCO DOSTĘPNE NA MOIM PROFILU FB A4 3.0 TDI 300+

Edytowane przez Michael93

Opublikowano

 Już gdzieś widziałem te auto :D  

Mimo wszystko dobrze wygląda i trochę już pomodzone :decayed:  nakładki na pedała od rs by ładnie siadły ;) 

Powodzenia i bezawaryjnosci :hi:

 

Opublikowano
  • Autor
 Już gdzieś widziałem te auto


Juz był temat na forum o nim ;) samochód kupiony od kolegi zresztą po sąsiedzku wiec założyłem swój temat ;)

Dzięki przemyśle pomysł z nakładkami ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajnie, że trafiłeś na auto z pewnego źródła i do tego pod "domem" ;) 

Opublikowano
  • Autor
Fajnie, że trafiłeś na auto z pewnego źródła i do tego pod "domem" [emoji6] 


Czas tylko rozwinąć projekt z czasem ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj, 

Piękna sztuka się trafiła i fajnie pomodzona ;D

Jaki rozmiar FMIC planujesz wrzucić?

Co to za dyfuzor z tyłu siedzi?

To rzeczywiście z softem coś się nie spisali, gdzie będziesz go poprawiał?

PS. Na grillu zostawiłbym logo w chromie,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Witaj, 
Piękna sztuka się trafiła i fajnie pomodzona ;D
Jaki rozmiar FMIC planujesz wrzucić?
Co to za dyfuzor z tyłu siedzi?
To rzeczywiście z softem coś się nie spisali, gdzie będziesz go poprawiał?
PS. Na grillu zostawiłbym logo w chromie,
Pozdrawiam

Zastanawiam się nad gotowym zestawem z fmic (550x140x65), zderzak tyl to zderzak DTM. Korekta softu w raz z usunięciem dpf i wyłączeniem Egr planuje zrobić u chłopaków z ProfiVAG. Wszystko z czasem po kolei będzie robione w miarę możliwości funduszy ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj, 

Dzięki za info.

Ten FMIC bez problemu wchodzi pod zderzak S-line? Nie trzeba nic z belką kombinować?

Jaką cenę za taki FMIC sobie liczą?

Świetnie ten zderzak tylni wygląda ;D

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor
Witaj, 
Dzięki za info.
Ten FMIC bez problemu wchodzi pod zderzak S-line? Nie trzeba nic z belką kombinować?
Jaką cenę za taki FMIC sobie liczą?
Świetnie ten zderzak tylni wygląda ;D
Pozdrawiam
 

1050zl. Sprawdź sobie a fmic.pl
Pewnie uchwyty trzeba dorobić do belki a tak to powinien wejść.

No też mi sie ten zderzak podoba [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coolery z fmic.pl przypływają z Chin kontenerem i to najgorsze g., na którym będziesz miał wyższą temp. niż na ori 2 intercoolerach, to raz, a dwa, że to co oni tam na stronce proponują, tj. to orurowanie niby do 3.0 TDI w ogóle nie pasuje do rur od silnika, bo np. z prawej strony rura się rozdwaja, a nie ma żadnego dwójnika w tym komplecie, który by to łączył, także się zastanów czy chcesz taki syf wrzucić do auta (musiałbyś i tak przerobić) :D 2 tysie więcej i miałbyś Wagnera.

Opublikowano
  • Autor
Coolery z fmic.pl przypływają z Chin kontenerem i to najgorsze g., na którym będziesz miał wyższą temp. niż na ori 2 intercoolerach, to raz, a dwa, że to co oni tam na stronce proponują, tj. to orurowanie niby do 3.0 TDI w ogóle nie pasuje do rur od silnika, bo np. z prawej strony rura się rozdwaja, a nie ma żadnego dwójnika w tym komplecie, który by to łączył, także się zastanów czy chcesz taki syf wrzucić do auta (musiałbyś i tak przerobić) [emoji3] 2 tysie więcej i miałbyś Wagnera.

Ok kolego, dzięki za opinie ;) w takim razie będę szukał czegoś innego i coś się skompletuje ale to powoli do przodu ;) narazie dpf, egr i korekta ;) a może i cały przelot ;) reszta z czasem

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Żadnych dedykowanych zestawów fmic. Tylko spawane i pasowane na samochodzie u dobrego rzemieślnika. A skoro robisz przelot to pewnie masz dobrego fachowca od tego i tam też ogarniaj cooler. ; )

Opublikowano
  • Autor
Żadnych dedykowanych zestawów fmic. Tylko spawane i pasowane na samochodzie u dobrego rzemieślnika. A skoro robisz przelot to pewnie masz dobrego fachowca od tego i tam też ogarniaj cooler. ; )

Dzięki za rady ;) coś będę myślał, pewnie narazie zostanie pusty wydech a jak będzie za co to zrobi się wydech jak należy większy ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia i modyfikacje dodane w pierwszym poście ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.