Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nastawnik pompy paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, wesz82 napisał:

A przy stałej predkosci tez??

Odepnij obie kostki obok skrzyni i przejedz sie.

Przy stałej prędkości też zdarzają się szarpnięcia. Podczas codziennej jazdy do pracy (17 km) przeważnie występuje to około trzy razy, a czasem cisza. O których kostkach mówisz?

Opublikowano

Obie sa pod wysprzeglikiem,Nie będzie działał prędkościomierz i światło wstecznego.

Opublikowano

ok odepnę i dam znać czy jest poprawa.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, trepek napisał:

Po wpisaniu w google "budowa pompy vp37", pierwszy link i mój poradnik - http://www.audi80.pl/topics75/allrozbieranie-pompy-wtryskowej-bosch-vp-37-vt65472.htm

 

O to mi chodzilo dzieki wielkie kolego ☺

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Odpięcie kostek nic nie zmienia. Teraz zdarzało się że po odpaleniu wskoczy na 860 rpm po czym obroty rosną do ok 1000 na około 10-15 sekund i znów spadają na 860. Nie jest to za każdym razem.

Opublikowano

Sprawdź czujniki temp. powietrza, paliwa, płynu chłodzącego.
Do tego możesz jeszcze temp. zewnętrznej

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Czujnik zewnetrznej temp nie ma nic do spalania odpalania itp.

Podaje on jedynie wartosc do kompa i tyle.

Jak dasz to zalatw nastawnik na podmianke..

Opublikowano
5 godzin temu, wesz82 napisał:

Czujnik zewnetrznej temp nie ma nic do spalania odpalania itp.

Podaje on jedynie wartosc do kompa i tyle.

Jak dasz to zalatw nastawnik na podmianke..

Właśnie nie mam skąd wziąć nastawnika na podmiankę. Rano na zimno sprawdzę temperatury. 

Opublikowano

Znacie kogoś godnego polecenia w okolicach Warszawy, Piaseczna kto potrafi wyczyścić nastawnik dawki paliwa?

Mam takie objawy:
1. Migająca kontrolka świec
2. Drgania na mniejszych obrotach podczas odpuszczania gazu
3. VCDS

01268 - Quantity Adjuster (N146)

            35-10 -  -  - Intermittent

65535 - Internal Control Module Memory Error

            37-10 - Faulty - Intermittent

Opublikowano

Sapin, jaki rocznik autka?

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Opublikowano

97

Opublikowano

Jeśli początek 97 to masz map sensor (czujnik ciśnienia doładowania / ciśnienia w dolocie) w ECU silnika.

Jeśli masz go w sterowniku silnika i nie da się usunąć błędu 65535 to znaczy że sterownik pływa w oleju - należy go wyczyścić alkoholem izopropylowym.

I wymienić pęknięty kawałek wężyka idący do tego czujnika.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Opublikowano

Ostatecznością jest obejrzenie samego komputera, na obecność zawilgocenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.