Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Quatrro Czy warte swojej ceny za ten rocznik


Savikdeejay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad tym modelem: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b7-1-8-t-quattro-sline-bixenon-6-b-skory-doinwestowana-ID6yVetp.html#30c664bc1d

Nie wiem czy jest warty swojej ceny ,cena jaką proponuję sprzedającemu to 35400 czy jest wart tulu pieniędzy za 2005r ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wyposażenie, więc jeśli na te 35 by przystał i wszystko okazałoby się ok to warto.

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja gustuje w 3 litrowych silnikach, ale nie obrażając Cię ty chyba oszalales :-D kolega 1,5 roku temu kupił piękną a4 b8 z 2008 roku za 41. Nie patrzyłem jakie ceny teraz osiągają b8 do 2000 pojemności ale radził bym Ci się nie napalac dozbierac kasy i kupić b8. W życiu niedałbym tyle kasy za b7 z tego roku nawet gdyby miała 150 tys przebiegu. b8 nowsza i ładniejsza dobrze Ci radzę ale decyzja należy do ciebie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się zastanowił :-) bez q zapłaciłem troszkę więcej ale 2006r. I sam dodałem gaz.

Co do b8 to sprostaje Pana wypowiedź że b8 są tańsze niż b7 w Niemczech z silnikiem 1.8t ;-) mało się znasz na rynku poza granicami kraju.

Ten silnik dla niektórych to cudo jak 3.0tdi ale 1.8 jest tańszy w eksploatacji.

1.8t 2005 z quattro w de za ładny model damy 7tys najmniej :-) nie trup od Turka czy ruskich.

Masz blisko 100km to warto podjechać i obejrzeć. Z drugiej strony będziesz miał poglądy na inne późniejsze auta.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem że za granicą b8 są tańsze od b7, kolega kupił to b8 w Polsce 1,5 roku temu za 41 czarna piękna ciemne szyby rotory 18 cali wiec ja bym składał i kupił b8. To fakt nie znam rynku za granicą bo to ja płace i mi szukają...

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w b8 masz tylko 2.0tdi i 2.0tfsi. Mnie nie przekonują te silniki niby tdi poprawiony ale znam przypadek u mojego mechanika zawartej pompy paliwa i o dziwo jedyne 9 tyś naprawa :-D tfsi chyba po 10 jest poprawione i nie pije oleju.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore ceny 1.8t są przez jego dobrą opinię i dobry tuning. Szkoda że 2.0 benzyna spierdolili pierścienie bo też byłby świetną alternatywą.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma 2.0 tdi - tak masz rację te 2.0 w benzynie to podobno katastrofa kiedyś właśnie czytałem opisywał swój przypadek pewien pan auto na gwarancji a wypijalo cały olej na odcinku 700 kilometrów i skończyło się wymianą silnika na nowy. Ja gustuje w 3.0 wiec się nie wypowiem za dużo ale o 1.8 słyszałem wszystko w samych superlatywach no chyba ze ktoś zakatowal z własnej winy i potem opchnal nastepnemu. Ja swoją b6 3.0 jeżdżę 5 rok przez ten czas wymieniłem tylko sprzęgło i tarcze i płyny na czas. A tak niby boją się wszyscy tego silnika. I trzymalbym dalej ale brakuje mi mocy gdyby to było biturbo jak w 2.7 to już byłoby z 400 kucykow. Teraz to już myślę nawet o dieslu i chipie b8 3.0 lub s4 b7.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 200 starczy ;-) jakoś nie mam potrzeby mieć 400km pod maską. To jest właśnie ta różnica w 1.8t mogą polecieć odma, n75, DV, przepustnica, turbina i jakieś małe zaworek zwrotne. Ogólnie ich koszt jest umiarkowany. A druga sprawa że te elementy są też w innych silnikach. Osobiście miałem 1 diesela i nie chce więcej ;-) żona ma 1.9 asz w A3 ale i tak pod koniec roku chcę wymienić na a3 8p i z silnikiem 1.6 :-) osobiście wybieram proste konstrukcję bym w razie W pewne naprawy zrobił sam.
Biturbo miałem okazję prowadzić 2.7 w b5 :-o radość na wysokim poziomie :-) ale auto nie do codziennego użytku :-) zrobione typowo pod strzał na światłach :-D

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...