Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świecąca się kontrolka esp Audi a4 b6


DiaxMen_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z moim audi. Od pewnego czasu sporadycznie zapala mi się kontrolka esp na desce rozdzielczej, oraz w tym samym czasie świeci się ciągle światło hamulca. Po zgaszeniu silnika i ponownym go odpaleniu kontrolka znika a światło się nie świeci, lecz po pewnym czasie znów się zapala. Słyszałem teorię że winnym może być czujnik światła stopu znajdujący się pod pedałem hamulca. Nie jestem tego pewny na 100% dlatego się was pytam, ponieważ nie chiałbym żeby po wymianie owego czujnika kontrolka się dalej świeciła. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie wiadomo jak podepniesz kompa, jednak po objawach jakie opisujesz jest niemal pewne, że to właśnie ten czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczerze polecam nabyć ten czujnik w aso, 99% czujników z podróby wyrzucam po max tygodniu, a cena jest bardzo zbliżona (około 50-60zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zakupi jakiś szajs to i nowy czasami jest już nie sprawny, Cena równa się jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana czujnika w ASO z ich robotą 100 zł.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam  podobny problem , 
 od czasu do czasu zapala mi się  kontrola ASP ... 
mało tego jak sie zapali nie mozna jej wyłaczyć .. 
 Czy moze to byc  ten sam problme z tym czujnikiem ? 

 napisz czy przeszło po wymianie czujnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Niecały miesiąc temu zdecydowałem się dostać do czujnika w celu spróbowania przeczyszczenia kostki. Wydmuchałem różne syfy oraz co chyba najważniejsze psiknąłem odrobinę WD-40 w kostkę wychodzącą z samochodu jak i z czujnika, i awaria ustała. Co prawda żadko znajdowałem się ''za samochodem'' ale zdażało się i po pierwsze esp się już nie świeci po drugie światło stopu działa poprawnie. Dziękuje wszystkim za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...