Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykły Avant AFN


pako1612

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , na forum jestem jakoś od listopada 2016r , ale jakos wczesniej nie miałem odwagi dodać swojego tematu z autem :)

Wczesniej jezdziłem Passatem B5 z AFN i w sumie nadal go mam tylko żona nim jezdzi :) , A4 kupiłem w sumie spontanicznie od kolegi z pracy , on sprowadził je w 2008r z niemiec i miał je do 2016r pozniej ja je kupiłem , Audi jest z 1997r z silnikiem 1.9 AFN w chwili zakupu było zwykłym przedliftem i miało przebieg 340 tyś w tej chwili ma 380 tyś , ogolnie było w słabym stanie technicznym głównie chodzi o silnik ponieważ zaraz po zakupie musialem ściągać głowice bo gotowało płyn więc głowica została ściągnieta i oddana do specjalistycznego warsztatu na sprawdzenie wymiane prowadnic zaworów , wymiane zaworów ,docieranie , planowanie i sprawdzenie szczelnosci itp. wymieniłem całe zawieszenie przód LM (było jeszcze oryginalne) tarcze i klocki na ATE ,dołożyłem fis i tempomat , skóre i przyciemniłem szyby , zmieniłem lampy przód na "lift" niestety z Depo zderzak przód z polifta i lampy tył z polifta. Ogolnie z wyposazenia to szału nie robi bo są elektryczne szyby , centralny zamek , klima i chyba tyle :) 

Ogólnie samochód chce doprowadzić do "ładnej serii" nie chce robić z niej S4 czy RS4 bo nigdy nią nie będzie :) zmiany jakie planuje to:

-Felgi od A8 D3 Flat Five

-Konsola 2din + Navigation +

-Założyć gwint

-Zmienić fotele na coś ładniejszego :)

-Podsufitke obszyć w czarnej Alcantarze

-Bixy

-Zrobić pare poprawek i zrobić korekte lakieru

-Boczki w skórze + dekory w piano black

-Wywalić te felgi

-Zmienić maske na poliftową bo ta ma rdze od spodu

-Założyc osłony podszybia i na filtr powietrza z vr5

Reszta wyjdzie w praniu :)

Ponizej zamieszczam pare fotek zapraszam do komentowania i podpowiadania co zrobic :)

 

 

20170617_194522.jpg

20170617_194534.jpg

20170617_201705.jpg

20170617_201728.jpg

20170617_201744.jpg

Edytowane przez pako1612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...