Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pajda, specjalnie dla CIiebie [emoji4]

 

Siadło to tak: przód 67cm, tył 69cm adekwatnie do seryjnego zawieszenia, nie wiem czy w B8 tak jest czy tylko mi tak nie równo auto siedziało/siedzi ale sprężyny i amorki nowe więc nie wiem czego to jest wina...

 

Wpadła też nowa kierownica i gałeczka Sline (dzięki Siemian) i zostały odblokowanie dodatkowe funkcje w MMI z nowymi mapami i językiem Polskim (dzieki Hammerek)

 

aa6968464e700f906993aae800a6caf9.jpga9f6c50dd4b0c109cf592394887751ce.jpg

 

2cf08548d325768eedb380a340f74a84.jpg88ce797c0854139cb2a60b07c28606b7.jpg

 

 

 

 

Opublikowano
3 minuty temu, Pucek napisał:

 

Pajda, specjalnie dla CIiebie :)

Siadło to tak: przód 67cm, tył 69cm adekwatnie do seryjnego zawieszenia, nie wiem czy w B8 tak jest czy tylko mi tak nie równo auto siedziało/siedzi

 

Niestety takie zestawy robi Eibach, że tył zawsze wyżej siada przy Quattro.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, bodas napisał:

Niestety takie zestawy robi Eibach, że tył zawsze wyżej siada przy Quattro.

Tyle że na seryjnym zawieszeniu (1ba) auto siedziało tak samo, też były 2cm różnicy, gdybym miał seryjnie 1be/1bv i amorki były by stare to mógłbym się czepiać właśnie ich, ale no właśnie:kwasny:

Opublikowano

Tu raczej już tylne sprężyny są całym winowajcą

Opublikowano

jest dobrze

Opublikowano
  • Autor

Na fotkach wyszło to tak średnio, ale na żywo jakoś bardzo to nie razi, tym bardziej że zawsze coś wożę w bagażniku i wtedy to już wcale nie widać różnicy, zastanawiałem się czy np. talerzyki z przodu pod 1ba są inne niż pod 1be tak jak to jest w B5, ale są te same, może zastosować jakieś podkładki na przód żeby o 1cm poszło to do góry? na razie pojeżdżę, może to lepiej siądzie:wink:

Opublikowano

U mnie z kolei na seryjnym 1BV tył siedzi delikatnie niżej od przodu 

Opublikowano

ale fajnie wygląda ... :shock3:

Opublikowano

Nie mogę sie napatrzeć, piękna sztuka :thumbup1: Rotor pasuje do tego koloru idealnie, kiera wiadomo kox, miałem ją w B6 teraz zostawiłem ją na powitanie B8 :) 

Opublikowano
3 godziny temu, Pucek napisał:

może to lepiej siądzie:wink:

Nie siądzie, uwierz. Widziałem też inne quattro z Eibachem i zawsze jest ta sama sytuacja. Jedyne co ratuje wg mnie to sprężyny na tył od 1bv. Porównywaliśmy kiedyś z kolegą z forum na żywo. U mnie jest 1ba Eibach, a on przy sprężynach zmienił tak jak Ty amorki. Siedziało identycznie.

Zważywszy, że masz aktualnie trochę większą średnicę koła niż fabrycznie to jest super i nic nie razi. Nie przejmuj się. Lepiej wyższy tył niż przód.

Opublikowano

Mam jeszcze pytanie przerabiałeś w jakiś sposób et tych 9 calowych rotorów? To 245 się mieści bez problemu?

Opublikowano

Fajny egzemplarz :) Wystarczy tak nie wiele, zeby auto sie od razu oodroznialo od serii (felga i kit). Na ten sezon masz jeszcze jakies plany?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaką masz szerokośc tej felgi ? 8,5?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
Jaką masz szerokośc tej felgi ? 8,5?

9 cali :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładny combiak,szkoda ze tył nie siadł tak jak przód.
Chromy będziesz oklejał folia czy malowanie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o folii ale ten temat zostawiam na sierpień, na razie chcę się nacieszyć autem :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
23 godziny temu, Pucek napisał:


9 cali :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam te same parametry koła i u Ciebie opona się lepiej wykłada na feldze. U mnie jest delikatny naciąg. Widocznie zależy od producenta.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 23.06.2017 o 16:31, muunv napisał:

Fajny egzemplarz :) Wystarczy tak nie wiele, zeby auto sie od razu oodroznialo od serii (felga i kit). Na ten sezon masz jeszcze jakies plany?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Plany na 2017:

-lato 20''

-eibach pro kit + amor 1BE/1BV

-przyciemnić szyby

-grubsze końcówki wydechu

-chromy na ramkach i relingi zastąpić wersją black

-grill przedni w wersji black

-brak oznaczeń na tylnej klapie

-hamulce S4

-program

-aktualizacja map + PL język + uruchomienie dodatkowych funkcji w MMI

-fotele placki materiał zamienić na pół skóry podgrzewane

-kierownica polift ze ściętym dołem

-gałka zmiany biegów S line

-podsufitka czarna

 

Tylko tyle:kox:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 23.06.2017 o 16:17, bodas napisał:

Mam jeszcze pytanie przerabiałeś w jakiś sposób et tych 9 calowych rotorów? To 245 się mieści bez problemu?

Mieści się bez problemu, ja mam całe koła przerabiane pod A4 :wink:

Opublikowano
3 godziny temu, Pucek napisał:

Mieści się bez problemu, ja mam całe koła przerabiane pod A4 :wink:

Ale w jaki sposób przerabiałeś? Staczałeś felgę, żeby zmniejszyć et?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.