Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POLEROWANIE SZYBY PRZEDNIEJ ??


Marian00017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chodzi mi spolerowanie szyby czołowej słyszałem że jest taka możliwość. Mam właśnie taki problem że moja szyba przednia jest praktycznie cała porysowana ma takie delikatne odpryski od kamieni  i chciałbym to jakoś  naprawić jeśli się jedzie w nocy lub w normalny dzień :facepalm: to znaczy  jeśli słońce nie pada nam centralnie na przednia szybę to jest ok a jeśli jadę w słoneczny dzień i słońce pada nam centralnie na przednią szybę to jest masakra :kwasny:  wygląda jak by była brudna.  I teraz moje pytanie czy jest taka możliwość  spolerowania szyby ? i czy ktoś zna dobry zakład który zajmuje się takimi rzeczami ?najlepiej w Warszawie lub  w okolicach. Byłem już w jednym zakładzie  w mojej miejscowości  i odmówiono mi takiej czynności a nie bardzo chcę wymieniać przednią szybę . Proszę o pomoc  ^_^ 

Edytowane przez Marian00017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie.  To jest szkło a nie tworzywo. Wypolerowanie takiej szyby to wiele roboczogodzin a efekt nie powali Cię na kolana. Odpryski od kamieni nic nie naprawi (możesz zalać żywicą co najwyżej ale co to za sens).

 

Czas wymiany szyby i efekt końcowy zdecydowanie lepszy.  A koszt? Nie mam pojęcia ile by ktoś wziął za próbę polerki, ale sprzęt i kilka godzin pracy, potem myjnia i słaby efekt końcowy zdecydowanie nie warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak czeka mnie wymiana szyby i koszt takiej zabawy  nie będzie mały :kwasny: a później w w razie sprzedaży auta będzie gadanie że szyby nie w oryginale i po wypadkowy ech :kwasny: ale mega mnie to wnerwia i będę musiał się zastanowić nad wymianą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie i pokaż o co chodzi z tym, że wygląda jak brudna. Ryski zazwyczaj w większości do spolerowania, odpryski nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marian00017 napisał:

To jednak czeka mnie wymiana szyby i koszt takiej zabawy  nie będzie mały :kwasny: a później w w razie sprzedaży auta będzie gadanie że szyby nie w oryginale i po wypadkowy ech :kwasny: ale mega mnie to wnerwia i będę musiał się zastanowić nad wymianą. 

Ile wymiana kosztuje? 500-600? to nie taki kosmos. Zrób zdjęcie przed wymianą na dowód, że nie była zbita tylko zarysowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie taki zamiar zrobić zdjęcia. Będę musiał pojechać i dowiedzieć się jaki koszt będzie za wymianę oraz szybę. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za samą szybę chyba płaciłem 350zł z nordglassa plus montaż całość na pewno zamknęła się w 450zł i jestem zadowolony jeżdżę już drugi rok i mogę śmiało polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...