Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Świecąca lampka AIRBAG


kermit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów!

Kupiłem parę tygodni temu auto audi a4 1.9tdi i po czasie zorientowałem się, że mam problem z lampką Air bag. Byłem u mechanika i stwierdził ,że jest problem z siedzeniem pasażera obok kierowcy, ponieważ była tam wywalona poduszka.Ktoś to poskładał nie wgrał nowego modułu. Mam pytanie gdzie mógłbym dostać moduł i czy w Polsce są warsztaty które się tym zajmują.Jeżeli tak,to czy jest to droga naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja w moim miałem rozłączoną kostkę pod siedzeniem

złączenie i wykasowanie błędu pomogło

dokładnie. Żółta kostka pod siedzeniem kierowcy lubi się rozłączać czasem przy przesuwaniu fotela... widać coś cały czas nie styka. To znany błąd, spróbuj tą kostkę wyjąć, ew. przeczyścić styki, włożyć z powrotem, zresetować błąd VAGiem. Miałem identyczne objawy (lampka się resetowała i włączała ponownie), ale taki zabieg pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten mechanik poda ci kod błędu,koledzy ci tutaj go przetłumaczą i bedzie wiadomo o co chodzi.Miałem podobny problem 4 razy kasował mi lampke a na drugi dzień przy odpalaniu znów się zapalała.W końcu podał mi kod błedu sprawdziłem co to jest i wyszło mi zapalnik poduszki bezpieczeństwa w siedzeniu. Rozpiąłem kostke popsikałem WD40 , wygasiłem znowu lampke i od kilku dni jest ok.Kostka ma przesówke są tam dwie spręzynki po wypięciu kostki sprężynki wypadły była chyba żle złożona ,złożyłem ją i może to była przyczyna u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...