Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

regeneracja turbiny problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

Silnik 1.8T BFB

Po regeneracji turbiny pierwszym problemem było jej wyłączanie, po wymianie przepływomierza ten problem już nie występuje natomiast jest taki ze przy ok 4 tyś obrotów moc faluje, czuć ze jest za chwile jej nie ma za chwile znów jest, takie małe dławienie.

 

Jakieś sugestie?

Opublikowano

N75. Dziurawa membrana.

Edytowane przez karaluch8

Opublikowano

Musisz zrobić podstawowe logi dynamiczne bo bez tego to troche wróżenie z fusów.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie szukam po forum jak te logi zrobić :)

Opublikowano

Logi dynamiczne parami najlepiej, kanały 002+033, 115+118, 003+020, przed logami skasuj błędy.

Opublikowano

Auto jest po programie, problem wynika z braku paliwa, jeśli masz seryjne wtryski to one nie dadzą rady przy takim doładowaniu jak masz ustawione, trzeba też podłaczyć manometr i sprawdzić ciśnienie paliwa pod obciązeniem.

Opublikowano
  • Autor

Hehe to samo powiedzial mi koles od ktory mi robil program jakies 3 lata temu... widocznie nowa turbina lepiej pompuje od starej ze wyszlo to dopiero po zmianie turbi y.... jak sprawdzic czy to wtryski czy pompa ? Wystarczy sprawdzic samo cisienie paliwa jakie daje pompa czy wydajnosc tez musi byc ? Przed wymiana czegokolwiek chcialbym miec pewnosc czy to pompa czy wtryski

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co do pompy to podłacz manometr do listwy i przejedz się tak samo jak robisz loga, jeśli będzie trzymać 4 bar do konca to pompa sprawna.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli się okaże ze jednak pompa dobra, to jakie wtryski będzie najlepiej kupic ? i Rozumiem że po wymianie wtrysków będzie konieczny remap ?

Opublikowano

320 cc 0280156061, poprawka mapki konieczna

Opublikowano
  • Autor

Może jeszcze jakieś pomysły jak podłączyć manometr żeby w czasie jazdy widzieć wynik ;)

Opublikowano
  • Autor

ok, juz wiem... tak więc pytania nie było ;)

Opublikowano

wtryski możesz też kupić 0280156012 430 z zapasem jak by sie zachciało kiedyś wieksze turbo wsadzać

Opublikowano
  • Autor

Jutro bede mierzyl cisnienie paliwa, wiec wyjdzie co dalej...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Na biegu jalowym jest 3,8 bara a po przegazowaniu 3,5 bara wiec juz nawet z tym nie jechalem.... pompa wytrzymala 3 lata.... polecacie jakies inne, moze same wklady ktore beda pasowaly do koszyka... bi ta ori to cos slabo

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej ponownie.

Auto długo stało ale w końcu po wymianie pompy paliwa, od razu lepiej jeździ. 

 

Prosiłbym o sprawdzenie logów. Z góry dzięki :)

 

http://vaglog.pl/log-002_033_uzKyoC.html

http://vaglog.pl/log-115_118_w0M51o.html

http://vaglog.pl/log-003_020_iU2BL1l.html

Edytowane przez Tomek Sobczak

Opublikowano

Coś Ci się tam rozszczelniło bo g uciekły z przepływki i turbo mocno przeładowuje, sprawdz czy tip nie spadł z turbo i czy nie jest dziurawy.

Opublikowano
  • Autor
Coś Ci się tam rozszczelniło bo g uciekły z przepływki i turbo mocno przeładowuje, sprawdz czy tip nie spadł z turbo i czy nie jest dziurawy.
Ok. Wielkie dzieki... za pomoc...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ok. Przestaje byc smiesznie.... wczoraj nowa pompa paliwa zalozona... pompuje ladnie 4 bary... ale to bylo wczoraj.... dzisiaj podczqs jazdy zaswiecil sie check i auto znow slabsze... blad "mieszanka zbyt uboga", blad lambdy b1 s2 rezystabcja zbyt wysoka i brak komunikacji. Podpinam manometr i pompa paliwa daje znow tylko 3,5 bara.... jakies pomysly co moze zajeżdżać mi te pompy ??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.