Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi ile warta


Vipp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany, przymierzam się do sprzedaży swojej b6 że względu na chęć zmiany na A6 C6, oczekuje że pomożecie trochę w wycenie bo patrząc po portalach aukcyjnych ceny są zróżnicowane czasami nawet dosyć mocno . Coś o samochodzie 

A4 B6 sedan , 2001r grudzień, 1.9tdi 101km avb po programie na 141km. Kod lakieru LZ5W

Wyposażenie:

Fotele sporty, el. lędźwie, el.regulacja, skóra+alcantara w bdb stanie, pakiet światło, w tylnym oparciu poduszki.

Kierownica 3 ramienna, gałka zmiany biegów z tym aluminiowym pierścieniem w bdb stanie. Kolor wnętrza soul

Podświetlany łokieć , wszystkie lampki w drzwiach , podświetlane klamki , kolorowy fis , tempomat , klima oczywiście sprawna , nic nie wytarte . Radio od navipremium na androidzie . Zawieszenie 1be , oryginalne 17 calowe felgi (niektórzy twierdzą że z pakietu s-line, nie wiem ile w tym prawdy), ramiona wycieraczek areo . Komplet osłon pod maską . Nagłośnienie Bose , 8x airbag , podświetlane kratki nawiewu

Oczywiście stan bdb , wahacze nie wybite oryginalne, turbo regenerowane 9msc temu . 

Przebieg licznikowy komisowy oczywiście 211tyś na tą chwilę, ręki nie dam sobie za niego uciąć , lecz tylne tarcze oraz klocki jeszcze oryginalne . 

Z ciekawostek to fabrycznie przyciemnione szyby , usunięte oznaczenie modelu i silnika z tylnej klapy . 

Z blacharki można śmiało patrzeć miernikiem nigdzie szpachli nie ma, jedynie drzwi kierowcy malowane 180 mikronów, oraz maska sam nie wiem czemu 210-220 mikronów  , lampy oryginalne , rocznik się zgadza, pas/chłodnice czy nawet gril odpowiadają rocznikowi , nigdzie nie ma rdzy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Vipp napisał:

tylne tarcze oraz klocki jeszcze oryginalne . 

Ty tak poważnie, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JawoR36 napisał:

Ty tak poważnie, tak?

Tak, tarcze i klocki wyglądają jeszcze dobrze, zawsze mogły być niedawno wymienione w serwisie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vipp napisał:

Tak, tarcze i klocki wyglądają jeszcze dobrze, zawsze mogły być niedawno wymienione w serwisie . 

Właśnie to miałem na myśli. Szczerze mocno wątpię w 1.9TDI z 200k przebiegu, a tym bardziej w żywotność tarcz na takim samym poziomie. Pewno ktoś w ASO wymienił.


Wrzuć jakieś poglądowe zdjęcia jak chcesz to lepiej wycenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JawoR36 napisał:

Właśnie to miałem na myśli. Szczerze mocno wątpię w 1.9TDI z 200k przebiegu, a tym bardziej w żywotność tarcz na takim samym poziomie. Pewno ktoś w ASO wymienił.


Wrzuć jakieś poglądowe zdjęcia jak chcesz to lepiej wycenić.

Wiadomo że nikt 1.9tdi nikt nie oszczędzał , tyle na budziku i tyle napisałem, nigdy tego nie weryfikowałem i jestem świadomy że może być on inny, jak ktoś dbał to i 400tyś będzie wyglądać świeżo , zresztą teraz nie ma co przebiegiem się sugerować . Jutro podrzucę zdjęcia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200k przy tym aucie z tego roczniak to bajeczny przebieg w który niestety trudno uwierzyć, podejrzewam że ma nalatane 2x tyle o ile nie więcej. Nie liczy się sam przebieg tylko to jak samochód jest zadbany i serwisowany. Wstaw koniecznie zdjęcia lub link z gotową oferta sprzedaży, dopiero wtedy będzie można stwierdzić coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...