Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

To masz tam wogóle navi ?

Mam, mam ;)

Tylko że tylko wyświetlają mi się na fisie same wskazówki gdzie i za ile mam skręcić :D i tak ta moja navi wygląda :D

Edytowane przez Rafaello19944
Edycja

Opublikowano
  • Autor

Kolejne zdjęcia zrobione spontanicznie :D Na zimówkach i bez haka :D
a23df21a74c0f9bfmed.jpg
fea904b00e74d117med.jpg
cefb6a20ca4ab1bamed.jpg
6d77d2a2db936649med.jpg
53b7e4d8d7ffd5cbmed.jpg
5f86ca26b2bd8129med.jpg

Edytowane przez Rafaello19944

Opublikowano
  • Autor

Trochę znów mi się plany zmieniły :D
Zaczynam zbierać powoli części do przekładki przodu na polifta ;) a w wakacje będę robił przekładke. Jak się uda znaleźć okazje to po sprzedaży części z przed lifta będę na plusie z kasą :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chłopaki moglibyście mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa w mmi 3g+ ten sim? :) tzn na jakiej zasadzie ma dostęp do Internetu.. szukam na Internecie ale jakoś nie moge znaleźć dokładnych informacji a już za kilka tygodni będę takie mmi zakładać więc chce znać szczegóły :) mam nadzieję że mi pomożecie

Opublikowano

No chyba przez kartę sim.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, damian19886 napisał:

No chyba przez kartę sim.

To to ja wiem.. ;) ale trzeba jakoś tą kartę doładowywać lub coś? :D

Opublikowano
2 godziny temu, Rafaello19944 napisał:

To to ja wiem.. ;) ale trzeba jakoś tą kartę doładowywać lub coś? :D

Potrzebna jest karta SIM z mobilnym internetem 

Ja np. dostałem taką kartę jako czwartą w formule rodzinnej. 

 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, krystian3769 napisał:

Potrzebna jest karta SIM z mobilnym internetem 

Ja np. dostałem taką kartę jako czwartą w formule rodzinnej. 

 

A wiesz może czy da się zrobić np z telefonu punkt dostępu wifi i żeby mmi z tego korzystało? :) 

Opublikowano

Nie wiem czy w a4 mmi 3G+ tak jest ale kolega w C7 może zrobić punkt dostępu z mmi ale w druga stronę to chyba się nie da :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Nie wiem czy w a4 mmi 3G+ tak jest ale kolega w C7 może zrobić punkt dostępu z mmi ale w druga stronę to chyba się nie da :)

Trudno :D

A pytałem dlatego że tak dla mnie by było lepiej.. bo ja większość czasu jestem w Niemczech i mobilny Internet z pl to miałbym tylko 2GB na UE.. a to chyba by było za mało :D

Opublikowano

To kup starter w DE

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, krystian3769 napisał:

To kup starter w DE

Przemyśle jeszcze to wszystko :)

 

 

A jeszcze takie pytanie..

Co sądzicie o takich cenach mmi? 

MMI 3G BASIC bez dysku 2 tys
MM 3G HHD Z DYSKIEM 40 GB 2,6 tys
MMI 3G+ POLIF 60 GB 3,3 tys
MMI 3G+ POLIFT 60GB SIM GOOGLE EARTH 3,8 tys

I to są już ceny na gotowo ze wszystkim.. :) Ja się głównie zastanawiam miedzy 3G+ a 3G+ z simem.. :)

Opublikowano

Według mnie to są takie normalne ceny za jednostkę + usługa 

Napisz do WRC Laguny w jakiej kasie Ci to może ogarnąć...

Ja też na pewno zmieniłbym na 3G+sim

Jak zmieniać to już na najwyższy model 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, krystian3769 napisał:

Według mnie to są takie normalne ceny za jednostkę + usługa 

Napisz do WRC Laguny w jakiej kasie Ci to może ogarnąć...

Ja też na pewno zmieniłbym na 3G+sim

Jak zmieniać to już na najwyższy model 

Wiesz co pytałem się już orientacyjnie w Mototronik niedaleko Tarnowa.. i on mi powiedział 4400 ;)

A te ceny co wyzej podałem to są z VAG AUTOSERVICE z okolic Rzeszowa ;)

 

A co do mmi to ja mam teraz tą czerwoną małą.. więc nawet jakbym wybrał podstawową wersje 3G to i tak by była ogromna różnica :)

Opublikowano

Czyli pytałeś Grześka :)

Mam u siebie 3G Basic  to szału nie ma 

Lepiej dołożyć i wrzucić najwyższą jednostkę 

Takie jest moje zdanie 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, krystian3769 napisał:

Czyli pytałeś Grześka :)

Mam u siebie 3G Basic  to szału nie ma 

Lepiej dołożyć i wrzucić najwyższą jednostkę 

Takie jest moje zdanie 

Ja mam takie samo zdanie. Ale biorę kilka opcji pod uwagę :)

-założyć tylko 3G+ z simem

-3G+ i kamerka cofania lub czujniki parkowania

-3G+ i trochę pobawić się z mocą ;) tak do 170KM max :)

 

A Grzesiek to jest ten z okolic Rzeszowa, tak? :D

Opublikowano
Zbliża się bardzo powoli obowiązek zmiany kół na zimowe w Niemczech i mam pytanie ponieważ jak kupiłem auto to dostałem z nim komplet opon zimowych.. Ale one są takie same rozmiarem jak letnie 245/45/17.. i według Was to nie jest za niski profil? Gdybym nie jeździł do Polski to bym bez wahania je zakładał bo tu akurat prawie wgl sniegu nie ma ale jade w grudniu na dwa tygodnie do pl i trochę się obawiam.. a też szkoda tych zimowek bo one są nówki
Zimowe w a6 mam 18 8j, naciagniete 225/40. Opony wzmacniane, fele oryginał z c7. Na łaciatych polskich drogach 150 pomykam 2 tonową krową i nic się nie dzieje [emoji16]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Teraz, xsebo1 napisał:

Zimowe w a6 mam 18 8j, naciagniete 225/40. Opony wzmacniane, fele oryginał z c7. Na łaciatych polskich drogach 150 pomykam 2 tonową krową i nic się nie dzieje emoji16.png

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

No ja na tych zimowych jeżdżę już od około miesiąca i nie narzekam :D a niemieckie drogi też nie są za dobre :D:D

Opublikowano
No ja na tych zimowych jeżdżę już od około miesiąca i nie narzekam [emoji3] a niemieckie drogi też nie są za dobre [emoji3][emoji3]
Niemieckie z okolic Lingen, Rheine były lepsze niż aktualnie duńskie. 5 lat mieszkałem na prowincji i nie uraczyłem dziury czy jak to powiedziała rzecznik "ubytku, dziura może być tylko na wylot". W Danii dojezdzam wąską drogą do pracy, chyba ktoś się nie zmieścił bo dokleili pofalowane paski po 20 cm z obu stron ?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Teraz, xsebo1 napisał:

Niemieckie z okolic Lingen, Rheine były lepsze niż aktualnie duńskie. 5 lat mieszkałem na prowincji i nie uraczyłem dziury czy jak to powiedziała rzecznik "ubytku, dziura może być tylko na wylot". W Danii dojezdzam wąską drogą do pracy, chyba ktoś się nie zmieścił bo dokleili pofalowane paski po 20 cm z obu stron ?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

To w porównaniu z tymi z Danii to niemieckie są dużo dużo lepsze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.