Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena mojej B6tki


grechut

Rekomendowane odpowiedzi

QWitam,

z racji tego, że rodzina mi się powiększy będę zmuszony prawdopodobnie sprzedać swoją B6tkę.. 2001r produkcji, sztuka fajna, zamontowałem podtlenek LPG żeby eksploatacja była tańsza ;). Wewnątrz skóra niepoprzecierana, elektryczne i grzane fotele,  subufer fabrycznie obok koła zapasowego. W samochodzie wszystko śmiga, nie palą się żadne checki, a i najważniejsze że przebieg oryginalny. Byłem po to auto sam w Belgii, mam zdjęcia dla zainteresowanych na belgijskich blachach. Posiadam cały belgijski carpass z informacją jaki auto miało przebieg przy corocznym badaniu technicznym. Jest świeżo po wymianie rozrządu ( przy 195k km ). Jedynie co to olej i filtry w najbliższym czasie pasowałoby zmienić.  Ma 3 mankamenty jeśli chodzi o wizualny stan.. Przetarcie przy klamce, przy zderzaku z przodu i nie wiem czemu ale rdza wychodzi na przednim nadkolu ( a ten element nie był malowany ).

Fotki tutaj : https://photos.app.goo.gl/IIIsLSO80FMBcCE62 

Gdyby temat był przypadkowo umieszczony nie w tym dziale, to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie go do odpowiedniego miejsca:)

Edytowane przez grechut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mankamenty psują całość.Ładne to masz.Bez tego pewnie z 17 dałoby radę wyszarpać.Wystaw za tyle i zobaczysz,czy jakiś odzew będzie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stary jest lpg i do kiedy ważna butla? Wbrew pozorom to też ma znaczenie. Na Twoim miejscu zrobiłbym te poprawki, wcześniej udokumentował zdjęcia aby pokazać przyszłemu kupującemu co było robione i wystawił za 17k do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 11:11, Alko-maty napisał:

Jak stary jest lpg i do kiedy ważna butla? Wbrew pozorom to też ma znaczenie. Na Twoim miejscu zrobiłbym te poprawki, wcześniej udokumentował zdjęcia aby pokazać przyszłemu kupującemu co było robione i wystawił za 17k do negocjacji.

LPG sam zakładałem w tym roku, coś koło lutego-marca. Oczywiście wbity w dowód, na gwarancji itp ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! I jak kwestia sprzedaży, już po czy jeszcze przed? Daj znać jeżeli wątek jest aktualny oraz rzecz jasna za ile poszła.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...