Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejona tapicerka


magier133

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio czysciłem całe wnętrze wraz z podsufitka i po wszystkim odkleiła mi się podsufitka w kilku miejscach (przy daszku przeciwsłonecznym, przy uchwytach nad drzwiami z tylu) i mów pytanie jest następujące czy jest jakaś możliwość podklejenia bez sciagania calej podsufitki. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest taka możliwość, trzeba zerwać materiał i podkleić, ale trzeba być świadomym, że po krótkim czasie odklei się ponownie, bo pod materiałem jest 20-letnia gąbka, która z pewnością nie jest dobrym gruntem do klejenia materiału. Ja swoją podsufitkę na razie potraktowałem pinezkami i trzyma się dobrze, mimo że wygląda żałośnie, ale już szukam tapicera do wymiany materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka ilosc zapodac przez strzykawke i czy ten klej nie wyjdzie piszesz materiał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o podklejaniu ,strzykawkach, kleju w sprayu tylko i wyłącznie wymiana na inną ( nigdy nie wiadomo czy zaraz odpadnie) 

lub 

nowy materiał ,jest duży wybór ale nie jest to takie proste jak na filmikach z YT i nie zawsze wychodzi idealnie , robiłem ostatnio w mojej a4

kładłem alcantare pierwszy raz w życiu i efekt jest, i ładny zapach w aucie,  ale jak "fabryka " nie dałem rady  za dużo profili albo materiał za gruby , nie wiem 

ale wiem,że podklejanie starej podsufitki w audi to strata czasu i pieniędzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe zmieniał podsufitkę w najbliższy weekend, o ile przesyłka dziś zamówiona dotrze, także zapraszam do swojego tematu (link w stopce) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Radek91 napisał:

Panowie napiszecie jak złapać słupek przednii i tylny w celu demontażu? 

Tutorial - wymiana tapicerki podsufitki w A4 B5 Avant

Tutaj masz wszystko wyjasnione

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona 2 dni temu czyściła tapicerkę w aucie i w związku z tym że padał deszcz cały dzień zostawiła auto zamknięte. Dziś wchodzę i wali stęchlizną jakby coś mi w aucie zdechło albo ktoś podrzucił mi tygodniowe skarpety. Przestrzegam przed takimi akcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Zmieniona. Oklejone słupki A, C, D. Oczywiście welurem jak i dach. Borykam się ze slupkiem B, jak go okleic. Jest dosyć pokręcony do oklejania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...