-
brak światła mijania (prawa) strona.
U mnie problem była wtyczka żarówki h7. Coś nie łączyło jak należy. Kupiłem nową i pomogło.
-
Wahacze SKV
Ja na zestawie mam już zrobione 23 tyś km. Po około 17 tyś skontrolowałen stan w SKP. Okazało się, że tuleje w bananach maja luz około 1.5 cm (tak stwierdził diagnosta) . Skontaktowałem się z dystrybutorem i przyjęli banany na reklamację. Na pozostałych wahaczach zero luzu przy badaniu technicznym ,które robiłem po około 22 tyś.
-
Odklejona tapicerka
Możesz użyć strzykawki z klejem, ale efekt nie będzie idealny.
-
Odpowietrzenie układu chłodzenia
Cofnięcie wskazówki pomoże tylko na chwilę,więc lepiej niech przełoży licznik.
-
Czy to termostat??
Byc moze czujnik temperatury. Sprawdź vagiem w sterowniku silnika i licznika nie pamiętam jaki kanał dokładnie. Jak temperatura bedzie znacząco się różnić to do wymiany. Jak kilka stopni to obstawiam termostat.
-
kilka mankamentów proszę o rozeznanie
Lepiej by było jakbyś opisał każdy problem w odpowiednim dziale. Jeżeli chodzi o olej to pewnie uszczelka pokrywy zaworów. Jak nie odpala ciepłym i masz dostęp do vaga sprawdź kąt wtrysku
-
[AFN] Numer części - wąż chłodniczy
https://ifinterface.com/page/page3.php Klikasz carprog 2 i szukasz
-
Brak mocy
Tu masz kolego jak logować przez vag com .
-
Wahacze SKV
Ja na chwilę obecną przejechałem 3 tyś. km. 2 dni temu robilem przegląd i wszystko w porządku.
-
Regeneracja kierownicy
Można też pomalować kierownicę. W 101 napraw koleś pokazywał jak zrobić. Koszt około 40-50 zł. Ale ciekawe jak z trwałością.
-
wysoka temperatura
Jeszcze się nie zabrałem za to. Temperaturę sprawdzałem vagiem.
-
wysoka temperatura
Dobra. Termostat wymieniony. Pomogło.Temperatura teraz 91-93 . Zamontowany miałem jakiś chińczyk chyba i na dodatek "mechanik " nie dał nowego oringu , a króciec uszczelnił silikonem. I weź tu oddaj komuś auto...
-
wysoka temperatura
W tygodniu ogarnę i dam znać czy pomogło.
-
wysoka temperatura
No trzymałem na obrotach po rozgrzaniu i wąż od termostatu cały czas zimny.
-
wysoka temperatura
Zrobiłem test zegarów. Wskazówka od temperatury zatrzymuje sie na 104-105 stopniach. Na rozgrzanym silniku vag pokazuje 97 a odczyt z licznika Na vagu 95 . Zauważyłem tez ze płyn w zbiorniku wyrównawczym jest zimny , podobnie chłodnica. Już nie wiem za co się brać. Czujnik kupiłem juz oryginalny. Zawsze mogę oddać. Co radzicie?
Mateusz892
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta