Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2000r. Avant przednia scena Help !


ArcziA418T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w mojej poliftowej Audi serie nagłośnienia nokie (jeżeli dobrze się dowiedziałem w internecie są to 2x13stki z przodu + 2 małe, 2x tył + subwoofer (który u mnie tak na prawdę nie gra... no i zmieniarka, u mnie oczywiście odłączona)

Chciałbym poprawić przednią scenę jakie głośniki najlepiej kupić, gdyż lubię słuchać muzyki, a ta seria dla mnie to za mało, przy wyższych notach pierdzi chociaż moim zdaniem nie powinny aż tak. No i druga rzecz chciałbym poprawić niskie tony (raczej tutaj wchodzi w grę subwoofer + wzmacniacz), ale też nie wiem jaki kupić, słucham klubowych nutek, rapu i czasem tego co wpadnie w ucho. Myślałem nad clarion sw3013b i alpine sbg-1244bp. Nie chce bassu który będzie trząsł autem żeby wszystko telepotało i przechodni robili dziwne miny z powodu napierdalania moich blach z karoserii ;) Cenie sobie jakość dźwięku, a nie łomot jak w remizie.

**** Radio siedzi w audi Alpine cde-170rr

Dziękuje za każdą pomoc ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, drzwi przednie polecam porządnie wygłuszyć i wsadzić dobry zestaw odseparowny z głosnikami 16cm. Będzie trochę rezania boczków drzwi no i trzeba zrobić mocowanie głośników plus jakiś dystans bo miejsca mało. Głębokość montażowa głośnika im mniejsza tym lepiej dla Ciebie. Na forum znajdziesz info jak zmienić ori głośniki 13 na większe. Wiadomo , żeby wykorzystać cały potencjał głośników przydałby się jakiś wzmak. Po wygłuszeniu drzwi, dół znacznie się poprawi. Wzmacniacz proponowałbym 4 kanałowy, bo jeżeli uznasz, że basu jest zamało dołożysz tylko suba.  Do spokojnego grania polecam Re Audio Re 10S4 lub Excursion SHX 10S4 są to bliźniacze głośniki, które potrafią rzucić mięsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...