Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi z A5 -> ET28 7,5J 17 cali - jeździ ktoś w B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś B8 z felgami 17 z A5 ET28 7,5J? Chodzi o te z foto.
Pasują bez żadnego wystawania poza błotnik?

na standardowej oponie - 225/50/17 zapewne żadnych problemów nie ma ale ja mam 245/45/17. Jak tu może wyglądać sytuacja?




 

68601786439cad928b7c37f64bde.jpg

Opublikowano

Ja miałem takie z takimi oponami. Nic nie wystaje

Opublikowano

Nic a nic

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gibons masz msze zdjęcie jak to wyglądało?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Potwierdzam mam takie u siebie leżą ok

Opublikowano

Też takie mam i jest ok

PB160007.JPG

PB160008.JPG

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Rozmiar opony 245 na 7.5 jest za duży. Miałem kiedyś 235 na tych felgach i balon był już lekko za szeroki optymalny rozmiar dla tej felgi to 225.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

A jak te felgi 'leżą' na a4 b6 ? Ma ktoś foty /najlepiej wzdłuż auta/  , wystaje czy na styk pasuje ?  ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 1.02.2019 o 05:19, dekiel 13 napisał:

A jak te felgi 'leżą' na a4 b6 ? Ma ktoś foty /najlepiej wzdłuż auta/  , wystaje czy na styk pasuje ?  ?

Jest super ale opona przy 1be 225/45

20160320_103239.jpg

20160320_103151.jpg

20151003_164523.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 3.03.2019 o 09:40, lysy-wr400 napisał:

Jest super ale opona przy 1be 225/45

20160320_103239.jpg

20160320_103151.jpg

20151003_164523.jpg

Kozacko to wygląda w b6!  Rozumiem, że takie fele podejdą również do b7 bez żadnego problemu? Ponieważ rozważam zakup takich " Otwor 66.6xEt28x7.5J   na oponach "225/45 R17  "

Ma ktoś foto jak siedzi na b7?

A i jeszcze pytanko co oznacza " 1be"  przed szerokością opony kolego?

Edytowane przez michall51

Opublikowano
15 minut temu, michall51 napisał:

Kozacko to wygląda w b6!  Rozumiem, że takie fele podejdą również do b7 bez żadnego problemu? Ponieważ rozważam zakup takich " Otwor 66.6xEt28x7.5J   na oponach "225/45 R17  "

Ma ktoś foto jak siedzi na b7?

A i jeszcze pytanko co oznacza " 1be"  przed szerokością opony kolego?

1be to oryginalne niższe zawieszenie,  dla mnie idealny środek pomiędzy zwykłym miękkim 1be a twardym 1bv.

Około 2cm niższe od 1ba.

Opublikowano

Możesz to sprawdzić w kodach samochodu . Masz to w prawym słupku  

IMG_0178.JPG

Opublikowano

Co chciałeś ukazac na tym zdjęciu, bo nie bardzo zrozumiałem?  Dobra, juz widzę ze chodziło Ci o to że masz 1BE.  Czyli 1BA- jest najmiększe, poźniej jest 1BE, twardsze, a najtwardsze 1BV tak?  Sprawdziłem w swojej książce od Audi i mam 1BA

Edytowane przez michall51

Opublikowano

Tak jak napisałeś. 

Jeśli masz 1ba no to na 17" będzie duży otwór do nadkola ale może by  guma 235/45 i nie będzie łapało

Opublikowano
4 godziny temu, lysy-wr400 napisał:

Tak jak napisałeś. 

Jeśli masz 1ba no to na 17" będzie duży otwór do nadkola ale może by  guma 235/45 i nie będzie łapało

może być guma 235/45 i nie będzie łapała? w sensie, ze nie będzie ocierało tak? bo ja mam w planach kupić te 17 na 225 gumie więc, na pewno nie będzie tarło , tak wnioskuję?

Opublikowano

Jeśli w przyszłości będziesz zakładał 1be to kup 225. Jeśli nie to 235 może też być i nie będzie ocierało. Kolega ma taką w sedanie z 1ba

Opublikowano

Spoko rozumiem.  Dziękuję kolego :) A masz zdjęcia jak wyglądają te fele u Twojego kolegi w sedanie? i z jaką oponą

No i jeszcze jedno pytanie @lysy-wr400  to Twoja b6 z tymi alusami co wstawiłeś wyżej?  Jeśli tak to ile zapłaciłeś  za te alu, jeżeli to nie tajemnica ;)

Edytowane przez michall51

Opublikowano

Niestety zdjęcia nie mam . Ale jeśli wnet założy letnie to zrobię i podrzuce .

Za felgi dałem 1800zl +nowe opony 1700zl 

Opublikowano
2 godziny temu, lysy-wr400 napisał:

Niestety zdjęcia nie mam . Ale jeśli wnet założy letnie to zrobię i podrzuce .

Za felgi dałem 1800zl +nowe opony 1700zl 

Dzięki. Powiem Ci, ze super wygląda Twoja b6 na tych alu :)

image.png

a felga z takim oznaczeniem jest oryginalna?  To zdjęcie zrobione jest z takiej felgi o której mowa w temacie

Edytowane przez michall51

Opublikowano
2 minuty temu, michall51 napisał:

Dzięki. Powiem Ci, ze super wygląda Twoja b6 na tych alu :)

Tą b6 już sprzedałem.  

Ale tak, super wyglądała

20160430_183254.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.