Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie miałem Ci posłać tego linka z indiglo, zwykłe tarcze nie wyglądają ciekawie. Pozdrawiam

Opublikowano

Kwas na długi czas :decayed:

Opublikowano

mi sie marzy znaczek rs4 na zegarach ale tak żeby szedł w parze z mocą silnika rs4 :decayed:

Opublikowano

Podobnie jak kolega chciał bym zmienić tarcze zegarów, najlepiej na s-line.

Może ktoś wie gdzie mogę dostać.

Opublikowano

Podobnie jak kolega chciał bym zmienić tarcze zegarów, najlepiej na s-line.

A jest coś takiego w B5 ? : :rolleyes:

Opublikowano

Odpuść sobie białe tarcze. To pasuje do Golfa 3 a nie A4.

Opublikowano

Osobiście wolałbym wrzucić chromowane obwódki.

Opublikowano

Temat o MoManie masz tutaj...

http://www.a4-klub.pl/smf/moman_indiglo_tarcze_na_zegary-t38499.0.html

Co do białych zegarów to ja mam zamiary takowe Sobie zapodać - jak znajdę gdzieś jak to wygląda to Ci pokażę.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 16:41_________________________________________________Eee , sorki - źle zakapowałem - ja chce białe podświetlenie, białe tarcze to bardziej do golfa lub calibry pasują... :mysli:

Opublikowano

Osobiście wolałbym wrzucić chromowane obwódki.

Popieram :good:

Opublikowano

Obwódki kosztują niewiele ale za to do wyglądu wnoszą bardzo dużo :) i do tego można samemu założyć bez większych kłopotów.

Opublikowano

Zdjęcie furacza kolegi - zegary podobno fabryczne :mysli:

67bc7aaba4ddeee0.jpg

Opublikowano

Zdjęcie furacza kolegi - zegary podobno fabryczne :mysli:

67bc7aaba4ddeee0.jpg

:thumbdown:

Opublikowano

Wątpię żeby były fabryczne :no: Wygląd :thumbdown: już lepsze ori.

Opublikowano

Wątpię żeby były fabryczne :no:

Być może nie są, może to ktoś robił po zakupie, ale... Auto kupił w Niemcowni i takie już było, znalazł później jeszcze dwie takie sztuki - z takimi właśnie zegarami, nie w Polsce.

Wygląd :mysli: mnie się nie podoba, nie zakładał bym...

Kolega pytał, to pokazałem :)

Opublikowano

Wątpię żeby były fabryczne :no:

Być może nie są, może to ktoś robił po zakupie, ale... Auto kupił w Niemcowni i takie już było, znalazł później jeszcze dwie takie sztuki - z takimi właśnie zegarami, nie w Polsce.

Wygląd :mysli: mnie się nie podoba, nie zakładał bym...

Kolega pytał, to pokazałem :)

Niemcy też tuningują swoje samochody. A że była kiedyś taka moda więc poprzedni właściciel pewnie sobie takie coś wyrezał.

Opublikowano

Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania :sick3:

Nie medrkuj poniewaz Ci nie wychodzi :gwizdanie:

Czytaj ze zrozumieniem a pozniej sie wypowiadaj...

Pytanie o opinie innych nie jest rownoznaczne z checia robienia czegos - czy jakby ktos Cie zapytal jak podobala Ci sie scena z Transportera 3 kiedy to koles w czasie jazdy stawia A8 na dwa kola tez bys stwierdzil ze ten ktos ma zamiar to zrobic?? Ehhh... :wallbash:

Opublikowano

Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania :sick3:

Nie do Poznania tylko do Warszawy :polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

moim zdaniem panowie białe zegary to trchę wiocha w audi.wczesniej mialem golfa 3 w wersji bon jovi i tam były ori-taki srebrne tarcze, wyglądały fajnie, tylko dlatego bo nie bylu podswietlane tak jak w audi od spodu same cyferki ale od przodu całe tarcze. poza tym golf jest innym typem samochodu, gdzie pewne modyfikacje mogą uatrakcyjnic wyglad. W audi zmienia się tylko felunek, ringi na zegary, termometr jeżeli ktoś nie ma, boczne kierunkli na białe, porządne granie. ewentualnie w starszych wersjach lakierujemy klamki i lusterka i dokładamy podgrzewanie lusterek(jeżeli niema).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.