Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem: Komunikaty FIS i Serwis


Intus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Panowie mam problem, mechanik wymieniał w mojej a4 b6 czujnik położenia pedału sprzęgła oraz czujnik koła ABS i po przekręceniu zapłonu na FIS'ie ciągle wyświetlają się komunikaty związane ze sprawdzaniem BREMSE, OIL DRUCK oraz KUHLMITTEL. Świecą się ciągle na postoju i nie mogę się tego pozbyć tak jakby ciągle wciśnięty był przycisk Check na liczniku. Druga sprawa to po ruszeniu zaczyna wyświetlać się inspekcja serwisu i co jakieś 20 sekund mignie ostrzeżenie prędkości i odrazu wraca inspekcja mimo że jest wyłączona... Miał ktoś taki problem??
prosze  o pomoc bo nie mam pojęcia co może być nie tak, wątpie żeby komputer tak sam ześwirował.. odłączałem aku na chwile i nic a na vagu zero błędów.
pozdrawiam

Edytowane przez Intus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym problemem uderzył do mechanika, który tam grzebał. Po wymianie czujnika sprzęgła nie powinno się nic dziać. Poza tym podejrzewam, że poszedł na łatwiznę (ten czujnik bardzo łatwo naprawić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Intus napisał:

co jakieś 20 sekund mignie ostrzeżenie prędkości

W instrukcji pojazdu jest, jak to deaktywować.

 

Co do reszty, podepnij VAGa i sprawdź błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to dezaktywowac ale to było świrowanie komputera, nigdy tego nie widziałem jeszcze. Ale problem sam znikł na drugi dzień,  wg mnie mógł aku być lekko rozładowany bo stał tydzień praktycznie bez odpalania. Na vag nie było żadnych błędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...