Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 by GREGOR10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

 

Grzegorz spisał się na medal. Wszystkim szczerze polecam. Różnica jest niesamowita :) 

Mody : Stage 2++

Auto S4 B8 

Silnik 3.0 TFSI

 

 

 

19748546_10210025076250164_4902306678976176054_n.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Jak zwykle Grzegorz pokazał klasę!

Mierzyliście może Race Logic'iem jak to się teraz odpycha?

Dużo frajdy życzę,

Pozdrawiam

Opublikowano

To po prostu niesprawiedliwe, pare lekkich modów i prawie 500KM ... :)

Gratulacje! 

Opublikowano

w mojej okolicy jest jedna porzeźbiona A7, qrde jak to staruje...

Opublikowano

Gregor najlepszy do 3.0TFSI :kox:

Opublikowano
  • Autor

 

Godzinę temu, kiemon napisał:

Gregor najlepszy do 3.0TFSI :kox:

Robią chłopaki robotę, ja jestem mega zadowolony. Dlatego 800 km w jedną stronę miałem do niego, ale było warto ;) 

Opublikowano

Świetny wynik.

Też miałem plan żeby tam zajechać ale s-tronic powiedział pa pa.

Mam do Ciebie prośbę czy mógłbyś zmieżyć to mniejsze lub oryginalne  kółko kompresora ile ma centymetrów po przekątnej bo ostatno widziałem a6 z takim silnikiem i wydaje mi się że miał większe kółko od mojego a nie mam jak sprawdzić czy coś już nie było modzone .

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, grand116 napisał:

Świetny wynik.

Też miałem plan żeby tam zajechać ale s-tronic powiedział pa pa.

Mam do Ciebie prośbę czy mógłbyś zmieżyć to mniejsze lub oryginalne  kółko kompresora ile ma centymetrów po przekątnej bo ostatno widziałem a6 z takim silnikiem i wydaje mi się że miał większe kółko od mojego a nie mam jak sprawdzić czy coś już nie było modzone .

Jest o około 5mm mniejsze

Opublikowano

A może wiesz dokładnie ile ma cm moje ma 6.5cm

Opublikowano

co wam się tak te skrzynie sypią ? forum małe a przypadków całkiem sporo.

Opublikowano

Stronic nie jest synonimem bezawaryjnosci. To nie tiptronic. A dwa to każdy ma  duzy przebieg.

Opublikowano
34 minuty temu, wampir napisał:

Stronic nie jest synonimem bezawaryjnosci. To nie tiptronic. A dwa to każdy ma  duzy przebieg.

To raczej nie wina przebiegów bo często nie mogą dojeżdzić 100tyś ja mam 140tyś i mechatronika + sprzęgło padło.

Rozmawiałem z mechanikiem z aso powiedział że jeszcze nie widział s-tronika który miałby 300tys bez naprawy.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, grand116 napisał:

To raczej nie wina przebiegów bo często nie mogą dojeżdzić 100tyś ja mam 140tyś i mechatronika + sprzęgło padło.

Rozmawiałem z mechanikiem z aso powiedział że jeszcze nie widział s-tronika który miałby 300tys bez naprawy.

Ja mam 155 tys i jeszcze nic się nie dzieje ....

Opublikowano

znajomy ma w 2.0tdi i ponad 400 nalatane i żyje... auto kupione w salonie, pierwszy właściciel. W ASO nie ma mechaników, oni tylko ich udają.

nie było czasem jakiejś pechowej serii w okolicach 2011 roku ?

Edytowane przez marcin4x4

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jaka cena tego stage 2++ dla 3.0tfsi u gregor10? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przecież to temat z 2017 roku, ceny się mogły zmienić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

.....

Edytowane przez ZebMcCane
złota łopata

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.